Послуги

Комплексне постачання і комплектація будівельних об'єктів

ТОВ «Мегатрейд СМ», за час роботи на ринку будівельних матеріалів, придбав велику кількість партнерів - виробників і дистриб'юторів якісних будівельних матеріалів. Дані напрацьовані бізнес відносини з партнерами, дають нам можливість пропонувати нашим клієнтам конкурентоспроможні послуги з комплексного постачання і комплектації будівельних об'єктів.

Експертиза підстави стяжки

ТОВ «Мегатрейд СМ», пропонує послуги з експертизи підстави стяжки, підготовці підстави стяжки і укладання фінішного покриття підлоги. Експертиза підстави стяжки - це послуга, яка включає в себе дослідження стяжки підлоги за такими параметрами: міцність, вологість, рівність. Експертиза може проводитися за допомогою візуального огляду, а також з використанням спеціального обладнання.

Укладання підлогових покриттів

ТОВ «Мегатрейд СМ», виконує весь комплекс робіт від підготовки підстави (вирівнювання підстави, видалення тріщин, шліфування і т.д.) до укладання підлогових покриттів (килимові покриття, лінолеум, ламінат, паркетна дошка). Укладання підлогових покриттів включає в себе комплекс заходів, починаючи з підбору необхідного якісного матеріалу (ламінат, лінолеум, паркетна дошка, килимове покриття та інше), підготовки підстави (вирівнювання підстави, видалення тріщин, шліфування) і монтажу (укладання) підлогового покриття.