Експертиза підстави стяжки

ТОВ «Мегатрейд СМ», пропонує послуги з експертизи підстави стяжки, підготовці підстави стяжки і укладання фінішного покриття підлоги.

Експертиза підстави стяжки - це послуга, яка включає в себе дослідження стяжки підлоги за такими параметрами: міцність, вологість, рівність. Експертиза може проводитися за допомогою візуального огляду, а також з використанням спеціального обладнання.

Експертиза, яка проводиться з використанням спеціального обладнання, проводиться сертифікованими фахівцями лабораторії компанії «Хенкель Баутехнік (Україна)». При необхідності, замовнику надається експертний висновок про стан стяжки, причини виникнення дефектів і способи їх усунення.

Вибір варіанту проведення експертизи залежить від безлічі факторів, починаючи з підготовки кошторису робіт по об'єкту і закінчуючи вибором матеріалу для укладання. Проведення експертизи підстави стяжки також необхідно для того, щоб уникнути в подальшому появи дефектів на фінішному покритті (килимові покриття, паркетна дошка, лінолеум, ламінат).

Провівши експертизу підстави стяжки, Ви отримаєте максимально точний перелік матеріалів і робіт, які необхідно провести з підготовки підстави для подальшого укладання підлогового покриття, що дозволить оптимізувати Ваші кошти і продовжити термін експлуатації підлогового покриття.