Комплексне постачання і комплектація будівельних об'єктів

ТОВ «Мегатрейд СМ», за час роботи на ринку будівельних матеріалів, придбав велику кількість партнерів - виробників і дистриб'юторів якісних будівельних матеріалів. Дані напрацьовані бізнес відносини з партнерами дають нам можливість пропонувати нашим клієнтам конкурентоспроможні послуги з комплексного постачання і комплектації будівельних об'єктів.

Надаючи послуги з комплексного постачання і комплектації об'єктів, ми пропонуємо Вам матеріали виключно високої якості від провідних вітчизняних і міжнародних виробників, які відповідають всім стандартам якості.

Вигоди і переваги користування послугою по комплексній комплектації будівельних об'єктів для наших клієнтів:

  • оптимальний підбір будівельних матеріалів;
  • конкурентоспроможні ціни;
  • комплексна доставка матеріалів.

Використовуючи наші послуги з комплексної комплектації будівельних об'єктів, Ви знижуєте фінансові витрати (персонал, логістика, комунікації), крім цього Ви максимально знижуєте виникнення ризиків недопоставок або отримання неякісних матеріалів. За звітами консалтингових компаній при комплексній комплектації будівельних об'єктів витрати скорочуються від 2 до 20% в залежності від складності об'єкта.

Наші фахівці нададуть Вам повну інформацію по всіх цікавлять Вас з урахуванням Ваших потреб і вимог - технічна характеристика матеріалів, оптимальний спосіб їх використання, порівняння і вибір кращих цін, оптимізація логістики.