Укладання підлогових покриттів

ТОВ «Мегатрейд СМ», виконує весь комплекс робіт від підготовки підстави (вирівнювання підстави, видалення тріщин, шліфування і т.д.) до укладання підлогових покриттів (килимові покриття, лінолеум, ламінат, паркетна дошка).

Укладання підлогових покриттів включає в себе комплекс заходів, починаючи з підбору необхідного якісного матеріалу (ламінат, лінолеум, паркетна дошка, килимове покриття та інше), підготовки підстави (вирівнювання підстави, видалення тріщин, шліфування) і монтажу (укладання) підлогового покриття.

Весь комплекс укладання підлогового покриття вимагає суворого дотримання технологічного процесу і певних правил. Важливо розуміти, що є загальні технологічні норми, а є чіткіше індивідуальні правила для різних підлогових покриттів.

Так першим правилом якісної укладання підлогового покриття є правильна підготовка підстави підлоги, яка включає в себе підбір якісних будівельних матеріалів. У комплексі укладання підлогового покриття терміни вживаються в такому будівельні матеріали: самовирівнюючі суміші, грунтовки і клею. Застосування якісних самовирівнюючих сумішей, грунтовок і клеїв, дозволить вам якісно укласти підлогове покриття і збільшить час його експлуатації.

Ми, пропонуємо Вам тільки якісні будівельні матеріали, і професійно виконуємо весь комплекс робіт з укладання різних видів підлогових покриттів - від підготовки підстави до укладання покриття.