Особливості проведення гідроізоляції приміщення

Гидроизоляция фундамента

Не знаєте, що допоможе захистити приміщення від попадання вологи зовні і дасть можливість протіканню вийти за рамки простору? Тоді вам на допомогу прийде гідроізоляція.

У квартирах її починають робити перед заливкою стяжки, необхідні для вирівнювання поверхні підлоги. Це необхідно, щоб вологість цементного розчину не випарувалася раніше часу і застигла рівномірним чином. У будинках приватного типу гідроізоляції приділяють особливу увагу. В приватних будинках вона задіяна на кожному етапі зведення та ремонту будинку. Гідроізоляція підвалу необхідна для захисту будівлі від попадання вод різного походження всередину будівлі. Якщо ви не впевнені в правильності монтажу стічної ями або не встановили систему фільтрації, існує можливість проникнення небажаної води у ваш будинок.

Принцип роботи 

Найважливішою вважаються гідроізоляція фундаменту. Це з тим, що у фундамент будівлі впливають як грунтові води, дощ, талий сніг. У зв'язку з цим, на першому етапі встановлюють вимощення, в подальшому її заливають розчином. Перед виконанням робіт необхідна попередня інформація про сезонний рівень ґрунтових вод.

Якщо є ймовірність великих паводків, рекомендується виконати гідроізоляцію стін будівлі по всьому периметру. У паводкових водах можуть міститися різні хімічні речовини. з'єднанням матеріали.

Не варто забувати про сейсмічну активність, яка може пошкодити проникаючу гідроізоляцію.

Які бувають матеріали для гідроізоляції?

Материалы для гидроизоляции фундамента

В асортименті компанії Мегатрейд СМ представлені різні гідроізолятори, які поділяються на види залежно від методу нанесення на поверхню:

  • листи або мембранні пластини, що наклеюються на поверхню. Вони наклеюються на необхідну поверхню, створюючи бар'єр. Зазвичай використовуються для гідроізоляції даху; 
  • матеріали з пігментом забарвлення наносять на поверхню за допомогою пензлика, валика або пульверизатора. Такий матеріал створює плівку на поверхні, яка проникає вглиб поверхні на 2 мм і може використовуватися в якості гідроізоляції стін;
  • ін'єкційні суміші з гелем закачуються під тиском і створюють максимальну перешкоду для вологи безпосередньо зсередини стіни або перекриття.
  • коли виконується гідроізоляція бетону, використовують різні шпаклівки, штукатурки, замазки, що наносяться безпосередньо на поверхню, яка буде надійно захищена як з зовні, так і всередині будівлі;
  • проникаюча гідроізоляція виконується за допомогою спеціальних складів, які змінюють фізичні властивості кожного будматеріалу. Це дає можливість збільшити опір попадання вологи та морозів. Такі матеріали використовують для гідроізоляції басейну. Актуальність даних робіт обумовлена постійним контактом з водою та її руйнівною дією на внутрішні стіни.

Гідроізоляція підлоги у ванній

Гидроизоляция пола в ванной

В кімнатній кімнаті завжди знаходиться надлишок вологи не тільки на підлозі, але і в повітрі. Тому ремонт або реконструкція ванної щоразу починається зі створення гідроізоляції. Всі задіяні будівельні матеріали від підвищеної вологості можуть деформуватися і руйнуватися. Щоб цього не відбувалося, для гідроізоляції підлоги у ванній використовують вологостійкі матеріали як стяжки. Від їхньої якості залежатиме ступінь захисту ванної кімнати.

Наша компанія Мегатрейд СМ пропонує високоякісні будматеріали для виготовлення надійного гідробар'єру:

  • бітумна мастика в аркушах;
  • листи, рулони з просоченням бітуму, які укладаються із заходом на стіни;
  • суміші цементно-полімерного складу;
  • проникаюча гідроізоляція;
  • гумові гідробар'єри.

Варто пам'ятати, що жоден кваліфікований фахівець не порекомендує використовувати плівковий матеріал, в основі якого є поліетилен. Він не дасть гідробар'єрного ефекту, а тільки прискорить процес збільшення в у кімнаті, що призведе до руйнування будматеріалів.

Правила вибору матеріалу гідроізоляції

Кваліфіковані спеціалісти компанії Мегатрейд СМ допоможуть підібрати якісні матеріали для гідроізоляції фундаменту. Багаторічний досвід роботи дозволить бути впевненим у дотриманні всіх технічних правил роботи та досягненні необхідного результату.