Клейові суміші для фіксації підлогового покриття

На сайті компанії Мегатрейд-СМ представлений широкий асортимент для роботи з підлоговим покриттям, пропонуємо вам детальніше ознайомитися з продукцією, представленою на сайті, для надійної фіксації покриття з матеріалів різного типу.

Фіксація лінолеуму

Фіксація лінолеуму зазвичай знаменує фінішування робіт із укладання підлоги. Як правило, лінолеум укладають на бетонну основу із залізобетонних плит, в яких закладають стики, роблять стяжку. Клей допомагає провести надійну фіксацію лінолеумового покриття з ізолюючою підосновою на будь-який вид нівелюючої, мокрої та напівсухої стяжок на основі цементу. Лінолеум з підосновою добре підходить для шумоізоляції та є відмінним утеплювачем. На відміну від цього типу покриття, при роботі з лінолеумовим покриттям без основи використовують чорнову підлогу з листів ОСП, ДСП, ДВП або фанери. Листи ОСП встановлюють при покритті понад 4 мм.

Для фіксації лінолеумового покриття широко застосовують такі види клею:

клей для підлогових покриттів фото

- Клей типу  Ceresit K 188 E, дисперсійний склад якого добре підходить для приклеювання лінолеуму з ізолюючою підкладкою та тканинною основою. Приклеювання покриття проводиться нанесенням клейової суміші на бетонну основу за допомогою зубчастого шпателя. Товщина клейового шару для цього виду робіт становить 6-7мм. Перед початком роботи з лінолеумом необхідно провести підготовчі роботи: скачати матеріал у тугий рулон підкладкою назовні. Ця операція дозволить запобігти надмірному усадці лінолеуму.

- Клей типу  UZIN LE 44 NEU, в склад якого входять модифіковані сополімери поліакрилату та смоли. Ця суміш добре підходить для роботи з лінолеумом без підкладки, на алкідній основі (без ПВХ у складі). Приклеювання матеріалу проводиться шляхом нанесення пензлем або шпателем клейового складу як на поверхню лінолеуму, так і на основу. Укладання лінолеуму проводитися через 10-15 хвилин після підсихання клею. Роботи з клейовим складом на синтетичній основі проводяться без використання металевого інвентарю, щоб запобігти спалаху або вибуху.

Основні етапи робіт з фіксації лінолеуму

Всі ремонтні роботи зазвичай відбуваються за раніше перевіреним сценарієм і мають чітку послідовність дій. Приклеювання лінолеуму зазвичай проводиться в такому порядку:

  1. Прикладка.
  2. Чорний розкрій лінолеуму вздовж стіни, по зовнішніх та внутрішніх кутах.
  3. Розгладжування покриття та обрізання кромки по лінійці.
  4. Нанесення клею на бетон.
  5. Приклеювання лінолеуму.
  6. Заправка покриття під лиштву та косяк.

Як правило, цими діями завершуються роботи з приклеювання покриття. Нагадаємо, що приклеювання лінолеуму без підкладки може виконуватися з монтажем чорнової підлоги, нанесення клею на основу та на матеріал.

Приклеювання паркету

Робота з приклеюванням паркетної дошки проводиться в кілька етапів:

  1. Адаптація матеріалу до мікроклімату приміщення. Матеріал необхідно заздалегідь потримати в кімнаті, де проводитимуться роботи.
  2. Підготовка поверхні для роботи з паркетом:

- завершення вологих оздоблювальних робіт у приміщенні;

- залити бетонну підлогу стяжкою на цементній основі;

- вирівнювання підлоги.

  1. Гідроізоляція.
  2. Нанесення шару клею.
  3. Укладання фанери.
  4. Фіксація фанери дюбелями.
  5. Нанесення шару клею для паркетної дошки.
  6. Укладання паркету.
  7. Встановлення плінтуса.
  8. Шліфування.
  9. Нанесення шару ґрунту.
  10. Нанесення лаку в два шари.

Розрізняють кілька схем укладання штучного паркету. Найпопулярніші серед них: діагональна, діагональна у дві планки, діагональна одна до трьох, пряма, пряма у дві планки, пряма з різною довжиною планки.

В якості клейового складу для фіксації паркетної дошки використовують спеціальний паркетний клей  . Його шпателем наносять на фанеру. Для додаткової фіксації штучного паркету можна використовувати саморізи шурупи або цвяхи. Перед кроками 10,11,12 рекомендується зробити перерву не менше тижня і лише після цього приступати до шліфувальних робіт, ґрунтування та лакування дошки.

Фіксація каучуку, гуми та ПВХ

клей для підлогових покриттів фото 2

Клейова суміш Ceresit R 710, універсального типу дії підходить для роботи з такими покриттями. У неї неопренова основа і добре підходить для міцної фіксації матеріалів різної характеристики до основи. Підлогове покриття з каучуку, гуми та ПВХ зазвичай кладуть у виробничих приміщеннях, комерційних організаціях та громадських місцях. Такі місця піддаються підвищеному навантаженню і клейова суміш повинна мати всі якості для задоволення високих вимог до складу.

Як кріпити ПВХ плитку

Для цих цілей добре підійде клеєва суміш  на поліуретановій основі. До приклеювання ПВХ плитки необхідно підготувати двокомпонентну клейову суміш, з'єднавши смолу із затверджувачем. Цю суміш необхідно використовувати протягом 20 хвилин після приготування. Склад суміші відрізняється міцністю з'єднання, віддаючи граничну міцність покриттю. Клей швидко схоплюється і через кілька годин на підлозі можна ходити. А через тиждень піддавати хімічній обробці.

ПВХ плитка відрізняється великою щільністю і погано кріпиться за допомогою універсальних клеїв. Тому для приклеювання такого матеріалу рекомендується застосовувати спеціальні суміші типу  SikaBond-130 Design Floor  або Ceresit K 188 E.

Використання фіксаторів для покриття для підлоги

До сумішей такого типу відноситься фіксатор Goldbastik BF50  і Goldbastik BF53, який використовують для роботи з ковроліном та ХВ-покриття, які укладають на лінолеум, ПВХ, натуральний чи штучний камінь. Фіксатор забезпечують надійне кріплення матеріалу до поверхні, оперативний демонтаж або заміну у разі потреби.

Відгуки
Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Написати відгук
Ім'я
E-mail
Відгук
Рейтинг