Самовирівнювальна суміш: визначаємо витрату

Наливна підлога — це найпопулярніший на сьогоднішній день вид матеріалу, що використовується для ремонту на підлозі. Самовирівнюючі суміші виготовлені з екологічно чистих матеріалів, досить прості в монтажі, мають підвищену зносостійкість і не піддаються різним хімічним впливам. Найважливішою перевагою, яку мають наливні суміші — зрештою, незалежно від площі приміщення, на підлозі відсутні стикувальні шви. Такий вид стяжки дає можливість суттєво заощадити сімейний бюджет на придбанні додаткових матеріалів для вирівнювання та підготовки підлог для фінішного покриття.

У нашому інтернет-магазині Мегатрейд СМ ви можете придбати суміші на підлогу, що самовирівнюється, витрата якої вам необхідно прорахувати заздалегідь, щоб не витрачати кошти на придбання зайвого матеріалу.

Витрата самовирівнювальної суміші на 1м2

Расход самовыравниющейся смеси

Сьогодні у нашому інтернет-магазині Мегатрейд СМ ви зможете знайти кілька видів сумішей для підлоги:

  • чисті суміші;
  • з різними домішками.

Витрата самовирівнювальної суміші залежить безпосередньо від площі приміщення. Для того щоб не допустити перевитрати матеріалу, який відрізняється своєю підвищеною вартістю від інших варіантів обробки підлоги, розрахунки необхідно проводити на 1м2.

При виборі суміші варто враховувати, що витрата самовирівнювальної суміші з добавками набагато більше на 1м2, ніж чисті склади. Також якість наливної підлоги із застосуванням сумішей з добавками істотно знизить характеристики готового покриття.

Самовірівнювальна суміш, витрата якої залежить від щільності складу, можна придбати на нашому сайті. На кожній упаковці вказана вся необхідна інформація про виробника, склад та її щільність. Також вказано інструкцію із застосування та чорнову витрату. Перед початком розрахунків потрібної кількості суміші необхідно вибрати фінішне покриття, оскільки від цього фактора залежатиме кількість сухої суміші.

Практично кожен виробник вказує витрату суміші, що самовирівнюється, на 1м2 при товщині не більше 1мм. Ця товщина стяжки вважається оптимальною, коли поверхня підлоги є ідеально рівною, при цьому витрата суміші буде в мінімальних граничних показниках (не більше 1,3 кг/м2).

Самовірівняється підлога: як правильно розрахувати витрати

Как правильно рассчитать расход

Для того щоб наливні підлоги вийшли якісними, варто заздалегідь оцінити стан поверхні, що обробляється. Огляньте підлогу на предмет тріщин, западин, перепадів. Якщо на площі, що обробляється, є дефекти, необхідно заміряти глибину самої западини і приплюсувати до неї мінімальний шар стяжки. Це дозволить вам визначити необхідний шар готового розчину.

Монтуючи підлогу, що самовирівнюється, витрата прораховується за умовною формулою: витрата сухої суміші Х на шар стяжки в мм Х площа оброблюваної поверхні. В результаті підрахунків ви отримаєте готовий показник потрібної кількості розчину для стяжки. Також рекомендуємо додати до отриманої кількості ще близько 15%. Це необхідно для усунення різних похибок у підрахунках та непередбачених витратах під час монтажу.

Якщо у вас немає спеціальних навичок у роботі з таким матеріалом, і не можете візуально визначитися з кількістю суміші, рекомендуємо нанести розмітку на стінах із використанням рівня. Таким чином, ви зможете нанести стяжку рівно без перевитрати. Таку саму роль можуть виконувати і маяки вздовж усього периметру приміщення.

Витрата суміші, що самовирівнюється, необхідно проводити ще до покупки, оскільки даний вид оздоблювального матеріалу не має тривалого терміну зберігання. Також при монтажі необхідно максимально швидко проводити усі маніпуляції. Це пов'язано з тим, що готовий розчин повинен бути використаний протягом 20 хвилин, після закінчення яких він твердне і втрачає свої якості. Якщо у вас є сумніви, ви завжди можете звернутися за допомогою до консультантів нашого інтернет-магазину Мегатрейд СМ, які допоможуть вибрати підлогу, що самовирівнюється, і прорахувати її витрати.

Купити самовирівнюючі суміші в Києві, Україні в Мегатрейд-СМ

Самовирівнююча гіпсово-цементна суміш CemFix NGP

Самовирівнювальна суміш Ceresit CN 72

Високоміцна самовирівнювальна суміш Ceresit CN 76

Об'єм: 25 кг Об'єм: 25 кг Об'єм: 25 кг
Самовыравнивающаяся гипсово-цементная смесь CemFix NGP купить Высокопрочная самовыравнивающаяся смесь Ceresit CN 72 купить купить самовыравнивающуюся смесь Ceresit CN 76

Нівеліруюча суміш для підлоги Baumit Nivello Uno

Самовирівнювальна суміш Baumit Nivello Duo

Самовирівнювальна суміш Baumit Nivello Quattro

Об'єм: 25 кг Об'єм: 25 кг Об'єм: 25 кг
Нивелирующая смесь для полов Baumit Nivello Uno купить Самовыравнивающаяся смесь Baumit Nivello Duo купить Самовыравнивающаяся смесь Baumit Nivello Quattro купить

Відгуки
Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Написати відгук
Ім'я
E-mail
Відгук
Рейтинг