Заливання підлоги самовирівнювальною сумішшю

Монтаж підлогового покриття зазвичай є завершальним етапом будівництва. Але для його проведення важливо підготувати основу. підлога. У наш час для здійснення цієї мети особливою популярністю користуються суміші, що самовирівнюються. За допомогою таких складів можна швидко створити міцне, рівне покриття.

Правила заливки підлоги самовирівнювальною сумішшю

Заливка пола

Це найпростіший і надійніший спосіб підготувати покриття для подальшого монтажу підлогового покриття. Особливою перевагою складу є можливість самостійного заливання. Важливо враховувати рекомендації фахівців у виконанні даного процесу, дотримуватися технології та все вийде.

Основними правилами успішної заливки самовирівнювальна суміш є:

  1. Ретельно вибирайте суміш. Інтернет-магазин будівельних матеріалів «Мегатрейд СМ» представляє широкий асортимент даної групи товару, а його співробітники завжди готові прийти на допомогу у виборі, відповісти на питання, що вас цікавлять.
  2. Застигання суміші відбувається дуже швидко, тому краще виконувати заливку з одним або декількома помічниками.
  3. Заливання підлоги сумішшю, що самовирівнюється, необхідно робити кількома шарами, це дозволить зробити покриття міцнішим.
  4. Придбайте всі необхідні для стягування матеріали від одного виробника.

Це основні рекомендації, виконуючи які ви полегшите процес вирівнювання підлоги.

Вирівнювання підлоги самовирівнюючою сумішшю своїми руками

Для того щоб вирівнювання підлоги самовирівнювальною сумішшю було успішним, важливо перед заливкою підготувати поверхню. Від попередніх робіт залежить довговічність покриття. Заберіть будівельне сміття з підлоги, добре його помітите. Якщо на підлозі залишилися плями від олії чи фарби, краще їх видалити та знежирити за допомогою розчинників.

Після прибирання слід провітрити приміщення. Коли основа готова і добре очищена, знайдіть найвищу точку, і встановіть на ній маяк. Такі маяки необхідно потім закріпити по колу приміщення. Вони потрібні для того, щоб вам було легше стежити за стяжкою, що заповнюється.

Приготуйте одну частину розчину і вилийте на підлогу, і відразу пройдіться валиком для видалення з суміші бульбашок. Через 5-7 хвилин слід виливати наступну порцію розчину. Одна заливка має проводитися на 1 м2.

Після закінчення 3-4 годин після завершення заливки по підлозі можна ходити. Але фінішне покриття можна укладати лише через кілька діб, коли склад остаточно застигне.

Як вирівняти підлогу самовирівнюючою сумішшю

Как выровнять пол

Стяжка підлоги самовирівнювальною сумішшю процес хоч і не складний, але дуже відповідальний. Провітрюйте приміщення перед роботою, після закрийте всі вікна та двері, щоб уникнути появи протягів. Вікна, до речі, краще завісити темною тканиною, щоб сонячне світло не потрапляло до кімнати. Також важливим є сухість підлоги, після збирання добре просушіть його, можна використовувати для цього осушувачі повітря або обігрівачі.

Щоб розвести суміш, потрібна велика ємність і будівельний міксер. Висипте частину складу і залийте його необхідною кількістю води, потім розмішайте на великій швидкості. Залиште розчин на кілька хвилин і повторіть перемішування. Це дозволить отримати більш однорідний, в'язкий склад.

Заливати суміш можна з тієї ж ємності, в якій ви її перемішували, для економії матеріалу та часу на переливання. Заливку робіть до дверей. Добре, якщо роботу роблять 2-3 особи. Тоді один може займатися створенням розчину, а решта безпосередньо заливкою.

Для того щоб розрівняти суміш по всьому периметру приміщення, краще взути фарбоступи. Коли процес заливки завершено, пройдіть по поверхні валиком з голками, він допоможе видалити повітряні прошарки. Не допускайте висихання країв заливки, робити стяжку потрібно одним днем без перерв. Від цього залежить наскільки рівною та міцною вийде поверхня на фініші.

Інтернет-магазин будівельних матеріалів «Мегатрейд СМ» пропонує відмінний асортимент самовирівнюючих сумішей для заливання підлоги. Відмінна якість та ціна товару вас приємно здивує.

Відгуки
Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Написати відгук
Ім'я
E-mail
Відгук
Рейтинг