Вибір затирки для плитки

Твердження про те, що низька ціна за продукцію говорить про те, що виробник виготовив суміш із не дуже якісних інгредієнтів, тут працює. Вам, безперечно, потрібна надійна і довговічна затирання для швів! В У такому разі звертайте увагу на виробників та склад продукції. Важливим моментом є правильний вибір виду затирки для плитки. Давайте ознайомимося з можливими варіантами.

Как выбрать затирку для швов

Цементне затирання для швів кахлю

Це найпопулярніша речовина для оздоблювальних робіт, яка є сумішшю з:

  • цемент;
  • пігмент;
  • наповнювачів;
  • додаток.

Наприклад, якщо вам потрібна цементна затирка для нанесення в міжшовний простір плитки, яка розташовується на вулиці, тоді найкраще звернути увагу на морозостійку продукцію. У будь-якому випадку цей вид затирання дуже універсальний і не дорогий, а ось до мінусів варто віднести її недостатню декоративність.

Вологостійка та еластична силіконова затирка

Якщо вам потрібна затирка для плитки у ванній, тоді краще придбати силіконову суміш. Вона добре зчіпляється з плиткою, надійно захищаючи її від вологи. З таким затиранням можна закривати шви, які мають ширину до 7 мм. Добре виглядає цей продукт з керамічною плиткою, каменем та мозаїкою. Якщо вам потрібно закласти шви між елементами з металу, пластику або дерева, тоді краще придбати інший вид затирання. Справа в тому, що силікон із зазначеними поверхнями вступає в реакцію і не поєднується.

Епоксидне затирання для швів

Це хімічно складна структура, яка утворює безсадкове, міцне та не проникне покриття. Таке затирання для плитки не втрачає своїх властивостей протягом півстоліття і більше. Дуже часто її застосовують під час облицювання басейнів. Епоксидна затирка для плитки відмінно поєднується з мозаїкою, каменем, керамогранітом, фарфором та деревом. Дає можливість обробляти шви, які мають ширину до 1,5 см. Склад дозволяє Затирка для плиткиекспериментувати, додаючи різні фарби та відтінки. За бажанням, можна замовити таке затирання з бронзовими, перламутровими, золотистими блискітками. Коли вам потрібне кольорове затирання для швів, ви можете зупинитися саме на цьому виді продукції.

Замазка для плитки, правила вибору

Перед тим як придбати затирку для швів, оцініть особливості приміщення, де цей матеріал буде застосовуватися. Наприклад, цементну затирку варто вибирати для швидкого нанесення без жодних клопотів. Вона добре заповнює будь-які щілини та висихає, утворюючи рівний шар.

Якщо ж передбачувана ширина швів становитиме понад 7 мм, тоді варто вибирати епоксидну затирку. Бажаєте кольорові шви? Тоді радимо покладатися на колір плитки і не вдаватися до яскравих контрастів. Витрата затирання для швів залежить від низки чинників: щільності речовини, між плиткової відстані тощо. Якщо ви хочете орієнтовно підрахувати ймовірну витрату, можете звернутися за допомогою до нашої компанії. До речі, у нас працює чудовий інтернет-магазин, де в онлайн режимі ви можете замовити будь-яке бажане затирання за доступною вартістю. Досвідчені співробітники підберуть для вас оптимальний варіант, який задовольняє ваші побажання. Звертайтеся, ми будемо раді кожному клієнту.

Відгуки
Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Написати відгук
Ім'я
E-mail
Відгук
Рейтинг