Як вибрати ковролін

Ковролін для дому та офісу – міфи і справді

Ковролин для офиса и дома

Це підлогове покриття є дуже міцною та еластичною двошаровою основою, яка складається з ворсу, зробленого шляхом вплетення ниток. Що ж можна почути у народі про цей матеріал?

Міф 1. Таке килимове покриття для будинку коштує не дорого! Це зовсім не так, тому що у виробництві потрібні великі матеріальні, технічні витрати.

Міф 2. Ковролін для спальні або іншого житлового приміщення не підходить, може бути небезпечним для здоров'я! Були проведені хімічні, наукові дослідження CRI, які підтвердили, що матеріали, що входять до складу ковроліну, не таїть у собі ризиків для здоров'я людини.

Міф 3. За короткий період використання покриття вражають грибкові мікроорганізми та пліснява. Звичайно, якщо ви постелите таке килимове покриття з високим ворсом у ванну кімнату, де є постійна вологість і погане провітрювання, то грибок і справді з'явиться.

Міф 4. Матеріал дуже важко очищати. Якщо ви навіть використовуєте ковролін для офісу, де характерний середній потік людей, то на його очищення потрібно менше миючих засобів, ніж для збирання ламінату.

Які переваги мають ткані килимові покриття?

 • легко укладається на підлогу;
 • вибір ковроліну за стилями, кольорами, фактурами, довжиною ворсу дуже великий;
 • має високий рівень зносостійкості;
 • дозволяє уникати травм, тому ковролін у дитячий – це чудовий варіант оформлення кімнати для ігор;
 • має гарні шумо- та теплоізоляційні властивості;
 • абсолютно безпечний для здоров'я.

Види ковроліну за способом виготовлення

Коли ви вже вирішили купувати ковролін у спальню, вітальню чи дитячу, тоді потрібно вирішити ще деякі важливі нюанси. У магазині або на ринку можна побачити:

 1. Тканий ковролін. Нагадує звичний нам килим, технологія виробництва дуже складна, але у результаті виходить міцне, довговічне покриття. Це може бути синтетичний та натуральний ковролін.
 2. Голкопробивний ковролін. Такий продукт може бути виконаний на клейовій або гумовій основі.
 3. Тафтинговий ковролін. Різноманітне підлогове покриття є найдешевшим серед килимових виробів, тому що виготовляється за менш витратними технологіями.
 4. Флоковане килимове покриття. Полівініл є основою такого ковроліну.

Як відрізнити синтетичне покриття від натурального?

Виды ковролина

Для початку зазначимо, що натуральний ковролін виготовляється із вовни, а синтетичний із нейлону, поліестеру, олефіну. Отже, щоб визначити, чи синтетичне або натуральне покриття достатньо взяти одну ворсинку і підпалити її. Синтетика, звичайно ж, почне тліти, а шерсть – просто горіти.

Види килимових покриттів за довжиною ворсу

У цій категорії є три варіанти:

 • коротковарні (від 2 до 3 мм);
 • середньоворсові (від 3 до 5 мм);
 • довговорсові (більше 5 мм).

Вибираємо ковролін для дитячої, спальні, передпокою та громадських місць

Якщо ви хочете придбати таке покриття для створення домашнього затишку, то тут потрібно покладатися на загальний дизайн кожної кімнати, свої уподобання в кольорі та фактурі. Пам'ятайте, що ковролін із довгим ворсом прибирати трохи складніше, найкраще це робити за допомогою сухого порошку. Якщо ж ви хочете купити ковролін в офіс або ковролін для готелів, тоді варто купувати вироби з коротким ворсом, малюнком, виконаним у спокійному кольорі або взагалі без певних малюнків.

Широкий вибір такого покриття для підлоги є в нашому інтернет-магазині. На сайті ви можете переглянути всі можливі види ковроліну, оцінити вигляд на представлених фотографіях. Ми готові надати вам свої послуги, допомогти у правильному виборі та запропонувати непогані варіанти, які заощадять ваш сімейний бюджет.

Відгуки
Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Написати відгук
Ім'я
E-mail
Відгук
Рейтинг