Вибираємо акрилову ґрунтовку

Універсальним різновидом, який використовується для обробки різних поверхонь, є акрилова ґрунтовка. Вона виконує дві основні функції: покращення зчеплення поверхонь із потрібним покриттям, а також підвищення міцності основи. Якщо у вас немає бажання або можливість вивчати особливості процесу нанесення ґрунтової суміші, рекомендовано звернути увагу на акрилову ґрунтовку. Це оптимальний засіб, що враховує нюанси оздоблювальних матеріалів та підстав.

Основні види акрилової ґрунтовки, особливості вибору

На ринку будматеріалів представлено два різновиди акрилової ґрунтовки:

  1. Глибоке проникнення. Спостерігається просочення глибоких шарів до 10 см, при цьому забезпечуються відмінні зчіпляючі властивості. Ґрунтовка здатна проникати навіть у пористу або сипку поверхню на достатню глибину.
  2. Зміцнююча. Впливає лише на верхні шари.

За складом акрилові ґрунтовки ділять на водорозчинні та органорозчинні. Перший варіант підходить для оздоблювальних робіт усередині будівель. Для зовнішніх робіт використовуються дуже рідко. До важливих переваг водно-дисперсійних ґрунтових сумішей відносять безпеку для людей, довкілля. Рідина немає різкого запаху. Крім того, після нанесення поверхня залишається дихаючою. Завдяки паропроникності водяні пари не залишаються усередині приміщень.

В основу органорозчинних ґрунтовок входять органічні розчинники. Вони відрізняються підвищеною стійкістю до атмосферних опадів, запобігають появі небезпечної мікрофлори на поверхнях будівель. Широко застосовуються для облицювання фасадів.

При виборі ґрунтовки рекомендовано враховувати вид робіт, що виконуються, їх характер. Склад високої якості має:

  • знижувати чутливість стін до поглинання вологи;
  • зменшувати показник поглинання поверхні, що обробляється.

Грунтовка допоможе заощадити оздоблювальні матеріали, які наносять на поверхню. Вибрати відповідну акрилову ґрунтовку можна у нас на сайті! Якщо важко з вибором - телефонуйте і ми обов'язково Вам допоможемо!

Відгуки
Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Написати відгук
Ім'я
E-mail
Відгук
Рейтинг