Все про будівельну хімію

Будівельна хімія – Досить поширений будівельний матеріал, що широко використовується для найрізноманітніших будівельних та ремонтних робіт. Якими б не були проблеми в житті людини, але вона завжди прагне покращити власне житло. І якщо одні при цьому купують нові апартаменти, інші роблять перепланування, перестановки, тобто всіляко покращують вже наявні квадратні метри. І першим і другим чекають ремонтні роботи різного ступеня складності, при яких неможливо обійтися без будматеріалів і, звичайно ж, без будівельної хімії.

Вибираючи якісні будівельні матеріали для власного ремонту, необхідно звертати увагу і на вибір відповідних варіантів будівельної хімії, від якої залежить результат. Тому, вибираючи будь-який клей, герметик, монтажну піну або ґрунтовку, необхідно ретельно розібратися з їх характеристиками та методами використання.

У наш час будь-який навіть невеликий ремонт просто неможливо уявити без використання матеріалів, що дозволяють підготувати поверхні, міцно склеїти різні матеріали, герметично закласти стики, шви, тріщини і щілини. З розвитком будівельної хімії розвиваються методи та інструменти для їх використання, дозволяючи легко та безпечно проводити будівельні та ремонтні роботи навіть самостійно.

Будівельна хімія, незважаючи на загальну схожість, все ж таки відрізняється один від одного областю використання.

Розмаїття будівельної хімії

Силіконовий герметик

Силіконовий герметик - це будівельний матеріал, який виготовляють на основі каучуків. Основне його призначення – герметично закладати різні шви, тріщини, стики, може використовуватися і для склеювання деяких матеріалів. Має масу переваг, які роблять цей будівельний матеріал просто універсальним:

  • водонепроникність. Силіконовий герметик відмінно справляється в приміщеннях з підвищеною вологістю, їм ущільнюють щілини у ванній кімнаті, герметизують віконні або балконні рами, використовують для будь-яких зовнішніх робіт;
  • несприйнятливість до температурних коливань. Корисна якість, що дозволяє використовувати її для ущільнення різних швів на вулиці, не боячись спеки або холоду;
  • еластичність. Завдяки цій властивості, герметики наносяться практично на будь-які, навіть деформовані поверхні;
  • збереження початкового обсягу, завдяки чому після його висихання не відбувається тріщин.

Монтажна піна

Монтажну піну також можна віднести до герметиків, але не до силіконових, а до пінополіуретанових. Всім відомий будівельний матеріал, що продається в аерозольній упаковці. При виході з балона утворює пінисту форму, яка згодом твердне на повітрі, тому її так і називають − піною.

Монтажна піна чудово закриє тріщини, щілини, стики більше 3 сантиметрів, на відміну від силіконових герметиків. Такий матеріал широко використовується для встановлення дверних і віконних коробок, інших масивних елементів. Тверді, монтажна піна збільшується в об'ємі, тому щільно герметизує всі отвори і тріщини. Після затвердіння чудово піддається подальшій обробці, її можна різати та шпаклювати.

Недоліком називають дуже швидку руйнацію під впливом сонячних променів, тому після її нанесення та затвердіння виникає потреба у подальшій обробці. Для цього надлишки піни зрізають і надалі закривають або шпаклюють.

Різноманітні будівельні клеї

Такий вид будівельної хімії, як клей, не потребує особливого уявлення. Існує маса сумішей, що клеять, призначених для склеювання різних поверхонь. Це і папір, і дерево, і скло, і пластмаса, кераміка і навіть метал. Виробники прагнуть виконати всі побажання споживачів, тому на ринку будматеріалів можна зустріти клеї з певними характеристиками, наприклад, деякі суміші, що клеять, відрізняються стійкістю до температурних коливань, інші – до агресивних середовищ, треті – вологостійкі, тощо.

Необхідно відзначити особливий вид клеючої суміші – рідкі цвяхи. Такий вид клею можна віднести до універсального клею, яким склеюють практично будь-які поверхні, крім поверхні, що постійно контактують з вологою та холодними температурами.

Грунтовки

Особливий вид будівельної хімії, призначений підготувати поверхні для подальших робіт, таких як фарбування, обклеювання, оштукатурювання. Ґрунтування зазвичай відносять до підготовчих робіт. Основні призначення ґрунтовок – створити надійне зчеплення поверхонь, зниження поглинаючих здібностей різних матеріалів,  захист металу від іржі, закриття невеликих дефектів поверхонь, а також захист поверхонь від грибків та цвілі.

Рекомендації щодо застосування будівельної хімії

Для отримання ідеального результату при проведенні будівельних робіт необхідно дотримуватися деяких основних рекомендацій:

  • Необхідно вивчити інструкцію виробника до будь-якого будівельного матеріалу.
  • Тільки суворе дотримання технології нанесення може гарантувати тривалу експлуатацію.
  • Використовувати будівельну хімію потрібно лише за призначенням, не варто, наприклад, використовувати герметик для обклеювання шпалер.
  • Попередньо готувати поверхню перед нанесенням, знежирювати, очищати від бруду, пилу та інших частинок.
  • Для нанесення будівельної хімії необхідно використовувати спеціальні інструменти для кожного матеріалу.

Застосування будівельної хімії є важливим при проведенні будівельних та ремонтних робіт. Компанія Мегатрейд-СМ представляє на своєму сайті найширший вибір різних типів будівельної хімії, достатньо лише вибрати та зробити замовлення. Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами для уточнення замовлення, варіантів оплати та доставки. Якістю наших матеріалів залишитеся задоволеними.

Відгуки
Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Написати відгук
Ім'я
E-mail
Відгук
Рейтинг