Все про гідроізоляційні суміші

Якісна гідроізоляція – це запорука надійності та довговічності будь-якої споруди. Гідроізоляційні матеріали запобігають проникненню води в середину будівлі, тим самим захищаючи його від руйнування та пошкодження вологою. Для створення захисного шару від вологи використовують різноманітні матеріали, почесне місце серед яких займають гідроізоляційні суміші.

Види гідроізоляційних сумішей

Гідроізоляційні суміші

Гідроізоляційна суміш – це багатокомпонентний склад, який використовують для захисту вертикальної чи горизонтальної поверхні від вологи. Завдяки такій суміші можна збільшити термін служби конструкції та забезпечити собі комфортність її експлуатації.

Суміші з гідроізоляційними властивостями бувають декількох видів, залежно від сфери їх застосування:

  • ремонтні. Виробляються на основі полімерцементу та армуючого волокна. Їх використовують для усунення дефектів на бетонній або цементно-піщаній поверхні;
  • штукатурні. Можуть наноситися як на горизонтальні, так і вертикальні поверхні з метою захисту від проникнення вологи;
  • гідропломби. Склади здатні утримувати навіть сильні потоки води. Найчастіше використовують для гідроізоляції душових кабінок, басейнів тощо;
  • шовні. Герметизують шви;
  • проникливі. Одні з найпопулярніших сумішей на ринку будівельних матеріалів. Відрізняються високою ефективністю та практичністю.

Гідроізоляційні суміші мають попит серед широкого кола споживачів. Завдяки своїй функціональності та міцності вони вже багато років лідирують у списку продажу матеріалів для будівельно-ремонтних робіт.

Особливості гідроізоляційної суміші

Утримувати вологу та захищати фінішне оздоблення допомагає гідроізоляція, суміші якої продаються за вигідною ціною в магазині «Мегатрейд-СМ» в Україні. Склади гідроізоляційних сумішей можна використовувати для будь-яких типів поверхонь.

Вартість таких сумішей залежить від їх складу, виду, обсягу та бренду. Якщо правильно підібрати суміш, враховуючи функціональність наповнювачів та добавок, можна придбати ідеальний матеріал для забезпечення гідроізоляції будь-якого об'єкта. Головне у такому разі завчасно визначити призначення такої суміші.

Сухі гідроізоляції відрізняються простотою використання. Наносити їх може навіть людина, яка не має спеціального досвіду та знань у галузі такого виду робіт. Продають зазвичай такі склади у пакетах чи контейнерах. Для початку використання суміші необхідно змішати сухий склад із зазначеною виробником кількістю води та нанести на поверхню, що ізолюється.

Суха гідроізоляція складається з:

  • зв'язуючої речовини: цементу, смоли тощо;
  • наповнювачів: слюда, перліту, кварцу та пігментів;
  • додаткових добавок: пластифікаторів, полімерів, затверджувачів та ін.

Ціна на сухі будівельні суміші гідроізоляція невисока. Пояснюється це простотою їхнього виробництва. Згідно з технологією виготовлення, всі компоненти суміші подрібнюють, з них витягують вологу та фасують.

Гідроізоляційні мастики мають більш високу вартість, але їхня перевага в тому, що вони продаються вже повністю готовими до використання. Такий вид гідроізоляції потребує особливої уваги під час роботи з ним. Мастика проводиться на основі бітуму, який легко спалахує. Тому, наносячи склад, слід відкрити вікна та двері, усунути всі можливі вогнища займання. Монтаж матеріалу такого виду краще довірити професіоналам, які мають досвід роботи з ним.

В інтернет-магазині «Мегатрейд-СМ» у Києві представлений гарний вибір гідроізоляційних сумішей високої якості. Співробітники магазину завжди готові допомогти з вибором, у разі потреби нададуть більш детальну інформацію про будь-який товар, що сподобався.

Відгуки
Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Написати відгук
Ім'я
E-mail
Відгук
Рейтинг