Все, що потрібно знати про сухі будівельні суміші

За рахунок використання сучасних технологій будівельний процес є більш якісним та легким у виконанні. На сьогоднішній день сухі будівельні суміші є популярними складами, основою яких є ретельно підібрані компоненти в максимально точних пропорціях.

В основному інгредієнтами є матеріали у вигляді гіпсу, цементу, вапна або їх комбінації, а також різноманітні добавки (полімери). Сухі будівельні суміші використовують для проведення робіт зовнішнього та внутрішнього типу.

Ряд переваг сухих будівельних сумішей:

 • просте використання. Приготувати сухий засіб зможе будь-який будівельник-початківець. Для сучасних сухих сумішей характерна пластичність, не надто повільний та не надто швидкий процес застигання. Також перевагою сухих засобів є наявність високої звукоізоляції, низької теплопровідності та високого ступеня пожежної безпеки;
 • економічна витрата. В основному виробниками на упаковці засобу вказується середня витрата сухої речовини на квадратний метр основи. Ця інформація є приблизною, оскільки більш точний витрата кошти визначається виглядом поверхні. Для того, щоб розрахувати витрати засобу, можна скористатися калькулятором витрати сухих будівельних складів;
 • доступна вартість. Завдяки широкому асортименту сучасних будівельних матеріалів можна підібрати найвідповіднішу суху суміш, що ідеально відповідає за ціною та якістю.

Сухі будівельні суміші: різновиди використання

сухі будівельні суміші

 1. Цемент є головним компонентом, що використовується в будівництві. Цей матеріал використовується для бетону, штукатурних складів та інших засобів. До найпоширеніших варіантів цементу відносяться марки: 200, 300, 400, 500, 600. Маркувальне позначення говорить про характеристики міцності цементу, де найміцнішим складом є 600-ий.
 2. Штукатурка. Призначенням даних будматеріалів є первинне вирівнювання основ та створення рівних поверхневих шарів. Використання штукатурки дає змогу створити правильну геометрію поверхні, а також засіб використовується для усунення серйозних нерівностей та створення основи для обробки при використанні більш легких матеріалів.
 3. Шпаклівка дає можливість вирівняти будь-які поверхні на фінішному етапі та підготувати їх до подальшого фарбування або поклейки шпалерами.
 4. Плитковий клей. Його призначенням є склеювання плитки керамічного, мозаїчного та інших типів.
 5. Монтажні склади мають високі адгезійні характеристики, що сприяють підвищенню міцності в процесі кладки. В основному використовуються для проведення робіт кладки зовні будівель.
 6. Гідроізоляційний вид сумішей дає можливість захистити будинки від вологості у вигляді: атмосферних опадів та ґрунтових вод. Гідроізоляційні склади більш ефективні, ніж рулонні матеріали.
 7. Стаціонарний вид будівельних сумішей використовують для того, щоб відновити поверхні, які були пошкоджені за допомогою хімічної, біологічної дії або часу.
 8. Фасадні оздоблювальні засоби. Завдяки використанню цих сумішей можна зрадити привабливий зовнішній вигляд навіть найстарішим об'єктам.
 9. Склади для підлоги, що вирівнюють, бувають двох типів, призначенням яких є:
 • чорнова стяжка;
 • фінішне покриття.
 1. Затирання є готовими видами сумішей, призначенням яких є затирання швів між плитковим матеріалом з виконанням захисної та декоративної функції.

Все ще шукаєте сухі будівельні склади в Україні? Пропонуємо вам скористатися послугами нашого інтернет-магазину "Мегатрейд-СМ", де представлений широкий асортимент даної продукції.

Відгуки
Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Написати відгук
Ім'я
E-mail
Відгук
Рейтинг