Все, що потрібно знати про сухі будівельні суміші
За рахунок використання сучасних технологій будівельний процес є більш якісним та легким у виконанні. На сьогоднішній день сухі будівельні суміші є популярними складами, основою яких є ретельно підібрані компоненти в максимально точних пропорціях.
В основному інгредієнтами є матеріали у вигляді гіпсу, цементу, вапна або їх комбінації, а також різноманітні добавки (полімери). Сухі будівельні суміші використовують для проведення робіт зовнішнього та внутрішнього типу.
Ряд переваг сухих будівельних сумішей:
- просте використання. Приготувати сухий засіб зможе будь-який будівельник-початківець. Для сучасних сухих сумішей характерна пластичність, не надто повільний та не надто швидкий процес застигання. Також перевагою сухих засобів є наявність високої звукоізоляції, низької теплопровідності та високого ступеня пожежної безпеки;
- економічна витрата. В основному виробниками на упаковці засобу вказується середня витрата сухої речовини на квадратний метр основи. Ця інформація є приблизною, оскільки більш точний витрата кошти визначається виглядом поверхні. Для того, щоб розрахувати витрати засобу, можна скористатися калькулятором витрати сухих будівельних складів;
- доступна вартість. Завдяки широкому асортименту сучасних будівельних матеріалів можна підібрати найвідповіднішу суху суміш, що ідеально відповідає за ціною та якістю.
Сухі будівельні суміші: різновиди використання
- Цемент є головним компонентом, що використовується в будівництві. Цей матеріал використовується для бетону, штукатурних складів та інших засобів. До найпоширеніших варіантів цементу відносяться марки: 200, 300, 400, 500, 600. Маркувальне позначення говорить про характеристики міцності цементу, де найміцнішим складом є 600-ий.
- Штукатурка. Призначенням даних будматеріалів є первинне вирівнювання основ та створення рівних поверхневих шарів. Використання штукатурки дає змогу створити правильну геометрію поверхні, а також засіб використовується для усунення серйозних нерівностей та створення основи для обробки при використанні більш легких матеріалів.
- Шпаклівка дає можливість вирівняти будь-які поверхні на фінішному етапі та підготувати їх до подальшого фарбування або поклейки шпалерами.
- Плитковий клей. Його призначенням є склеювання плитки керамічного, мозаїчного та інших типів.
- Монтажні склади мають високі адгезійні характеристики, що сприяють підвищенню міцності в процесі кладки. В основному використовуються для проведення робіт кладки зовні будівель.
- Гідроізоляційний вид сумішей дає можливість захистити будинки від вологості у вигляді: атмосферних опадів та ґрунтових вод. Гідроізоляційні склади більш ефективні, ніж рулонні матеріали.
- Стаціонарний вид будівельних сумішей використовують для того, щоб відновити поверхні, які були пошкоджені за допомогою хімічної, біологічної дії або часу.
- Фасадні оздоблювальні засоби. Завдяки використанню цих сумішей можна зрадити привабливий зовнішній вигляд навіть найстарішим об'єктам.
- Склади для підлоги, що вирівнюють, бувають двох типів, призначенням яких є:
- чорнова стяжка;
- фінішне покриття.
- Затирання є готовими видами сумішей, призначенням яких є затирання швів між плитковим матеріалом з виконанням захисної та декоративної функції.
Все ще шукаєте сухі будівельні склади в Україні? Пропонуємо вам скористатися послугами нашого інтернет-магазину "Мегатрейд-СМ", де представлений широкий асортимент даної продукції.
Відгуки
Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Написати відгук