Види, переваги та вибір декоративної штукатурки

Декоративная штукатурка. ПреимуществаОдним із головних плюсів є можливість отримувати поверхню з унікальною фактурою. Ось приклад: людина наносить матеріал певним інструментом в одній кімнаті, а потім в іншій. В результаті виходить різний малюнок, як би ви не намагалися повторити рух інструментом.

Хочете сховати певні недоліки стіни? Тоді фактурна штукатурка підійде дуже доречно. Невеликі тріщини, виступи, нерівності та інші вади можна легко сховати, причому отримана поверхня підійде під неординарний тип інтер'єру. Не важливо, чи модерн, чи хай-тек, мінімалізм чи інші стилі, використані в оформленні.

Ще один беззаперечний плюс полягає в екологічності та безпеці для здоров'я. Штукатурка не викликає незручностей у мешканців, вона не вбирає запахи та не виділяє небезпечні речовини. Довговічне та стійке до різних перепадів температур покриття дозволить почуватися комфортно в просторах житлового будинку.

Різновиди декоративної штукатурки для стін

Розчин, який використовується для кінцевої обробки поверхонь і називається декоративною штукатуркою. Склад цієї суміші може відрізнятися в залежності від призначення, способу нанесення та загальних задумів дизайнерів. Як правило, для виготовлення використовують вапно, пісок, цемент, кам'яну крихту, деревні волокна та інше. Поділяють цей матеріал за такими особливостями.

За типом наповнювача

В даному випадку може бути фактурна, структурна і венеціанська штукатурка. Щоб отримати гладку поверхню, варто вибирати останній варіант, а от якщо ви хочете рельєфні стіни, тоді краще підійде фактурна та структурна штукатурка. На сайті магазину Мегатрейд СМ ви можете вибрати продукцію з будь-яким наповнювачем за дуже гарною вартістю. Ми розробили зручний інтерфейс із можливістю сортувати продукцію за декількома критеріями.

За застосовуваною сполучною речовиною

  1. Акрилова штукатурка. У цьому випадку використовується високомолекулярний полімер як сполучна речовина, а також органічні (або неорганічні) пігменти, що надають певного забарвлення.
  2. Силіконова штукатурка. Для її виготовлення використовують синтетичні смоли як зв'язувальну речовину. Матеріал стійкий до ультрафіолетового випромінювання, не вбирає запахи і не притягує пил.
  3. Мінеральна штукатурка. Зв'язуючою речовиною є цемент. Така продукція реалізується у сухому вигляді, а для нанесення потрібно просто розвести склад водою.
  4. Силікатна штукатурка. Рідке скло, в основі якого є кварцовий пісок, лужний вуглекислий калій та гідроокис калію, є зв'язувальною речовиною. Така суміш підходить до будь-яких поверхонь, вона має високий показник міцності та вогнетривкості.

Виды декоративной штукатурки

Як наносити декоративну штукатурку?

Нанесение декоративной штукатурки

Як згадувалося вище, штукатурка може продаватися в готовому вигляді або ж у такому, що вимагає проведення додаткових операцій. Для початку варто переконатися, що продукція придатна для використання та умови її зберігання не порушувалися. Якщо ви придбали суху суміш, тоді потрібно вивчити інструкцію та приготувати суміш відповідно до зазначених пропорцій. Тут варто враховувати один важливий нюанс: штукатурка швидко схоплюється, тому її слід розводити в кількості, яку ви використовуєте за один раз.

Підготовивши заздалегідь стіну, наноситься матеріал рівним шаром. Після того, як поверхня трохи схопитись, можна робити бажаний рельєф. Можна просто прикладати вибрані інструменти для візерунка або переміщувати їх поверхнею, створюючи неповторні рельєфи.

По закінченні доби варто пройтися поверхнею дрібною шкіркою, щоб згладити рельєф і прибрати гострі лінії.

Догляд за штукатуркою

Продукція, представлена в нашому магазині Мегатрейд СМ, не вимагає спеціального догляду після нанесення на стіну. При очевидних забрудненнях можна промити поверхню звичайним мильним розчином. Якщо у вас, наприклад, нанесена тонкошарова штукатурка з ефектом оксамиту, шовку, флока тощо, то можна використовувати бавовняну тканину для збирання.

Перший раз покриття можна очищати тільки через 2 тижні після нанесення на стіну. Щоб полегшити чищення і зробити ще привабливішим вигляд поверхні, можна покрити штукатурку штучним воском або захисним лаком.

Відгуки
Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Написати відгук
Ім'я
E-mail
Відгук
Рейтинг