Вимоги до поверхні стін для поклейки шпалер

Інструкція для підготовки стін для поклейки шпалер:

podgotovka-sten

Основні причини підготовки стін до поклейки шпалер:

  1. на пористій поверхні не довго триматимуться шпалери;
  2. нерівна основа вплине на остаточний результат;
  3. за допомогою рівної підготовленої поверхні;
  4. відмінне зчеплення з покриттям.

Перед початком поклейки стін шпалерами потрібно з'ясувати, з яким типом стін потрібно працювати:

  • стіна з гіпсокартону (характеризується пористістю. Потрібне додаткове згладжування стіни. Рекомендується використовувати шпаклювання);
  • на підготовку бетонних стін під шпалери треба більше часу: ґрунтування, штукатурка, а іноді і шпаклівка;
  • цегляні поверхні не відрізняються рівністю, тому їх підготовка займе набагато більше часу: розрівнювання за допомогою оштукатурювання, нанесення розчину для ґрунтовки, шпаклівка, шліфування стін;
  • плити ОСБ схожі з попереднім типом основи, тому обробляти їх потрібно так само. Підготовка стін до поклейки шпалер здійснюється спеціальним видом шпаклівки. Ремонт у новому будинку не завжди виконаний якісно, тому часто жителі стикаються з проблемами підготовки стін до поклейки шпалер у новобудові. Стіни недостатньо рівні, тому фахівці рекомендують використовувати кілька шарів штукатурки, а потім приступити до поклейки шпалер;
  • фанера (підготовчі роботи будуть складатися з попереднього нанесення шару грунтовки. Важливо обов'язково зашпаклювати шви між полотнами, інакше дефекти будуть просвічуватися через шпалери. Найкраще на такий тип поверхні клеїти шпалери з флізеліну, оскільки їх щільність дозволить приховати можливі дрібні нерівності та шорсткості).

Важливий етап перед поклейкою шпалер – вибір клею для шпалер

Який клей для шпалер кращий

klei-dlya-oboev

Всі знають, що від правильно підібраного обійного клею залежить якість виконаного поклейки шпалер.

Клей для шпалер КLEO для обклеювання флізелінових, вінілових, паперових, фотошпалер, текстильних, велюрових, важких видів шпалер, натуральних (бамбук).

Від компанії METYLAN клей для вінілових, флізелінових, паперових, скловолокнистих, шпалер під фарбування, текстильних, велюрових, дуплексних, шовкографії, металізованих та інших важких видів шпалер.

Клей PUFAS для флізелінових, вінілових шпалер, скловолокна, металізованих, тиснених, велюрових, паперових, з деревним волокном під фарбування, для важких настінних покриттів.

У Quelyd – вибір клею на вигляд шпалер: флізелінові, вінілові, паперові, скловолоконні, під фарбування.

Клей для шпалер Semin зарекомендував себе як високоякісний. Саме його можна вибрати при обклеюванні, наприклад, текстильних тканинних шпалер.

Професіонали магазину будівельних матеріалів «Мегатрейд СМ» підкажуть вам, який шпалерний клей вибрати і який найкращий клей для паперових шпалер.

Який клей для флізелінових шпалер кращий

pokleika-oboevФлізелінові шпалери – один із найспецифічніших матеріалів для обробки стін. Вони не рвуться, як паперові, і клеїти їх легше, ніж вінілові.

Клей для шпалер на флізеліновій основі EXCLUSIVE має хорошу ковзну здатність, але при цьому швидко схоплюється; при висиханні стає прозорим.

Підготовка стін перед поклеюванням флізелінових шпалер проводиться стандартно: потрібне лише видалення старих матеріалів та ґрунтовка.

У клей METYLAN виробник додав полімерні клейові компоненти, що підсилюють адгезію. В результаті шпалери лягають не тільки на вапняні та бетонні поверхні, а й на пробку, і на гіпсокартон.

QUELYD характеризується наявністю протигрибкових компонентів та бактерицидних добавок, відрізняється високою ковзною здатністю, не залишає жодних плям на стиках або нерівностей на шпалерах, тому не виникає проблем із подальшим фарбуванням.

PUFAS має гарну адгезію, прозорий після висихання, не вимагає складної підготовки стін. Шпалери чудово стикуються, швидко схоплюються і чудово тримаються на поверхні.

KLEO добре підходить для роботи з важкими флізеліновими шпалерами.

Технологія поклейки шпалер

Якщо стикування малюнку не потрібне, можна відрізати відразу кілька полотен. Шпалерний клей потрібно наносити на середину кожної смуги, розподіляючи його до країв. Полотно прикладають до стіни з верхньої частини, орієнтуючись на проведену лінію. Для розгладження краще використовувати гумовий валик. Важливо дотримуватися правил безпеки – при наклеюванні шпалер на стіну з розеткою або вимикачем потрібно знеструмити їх та акуратно зняти лицьові панелі.

Гарного ремонту!

Відгуки
Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Написати відгук
Ім'я
E-mail
Відгук
Рейтинг