Типи та види підвісних стель

Всі види підвісних стель вирішують відразу дві задачі: функціональну та естетичну. Даний вид обробки стелі дозволяє втілити в життя найцікавіші дизайнерські ідеї, зробити інтер'єр ексклюзивним та стильним. Крім того, такі стелі є універсальними, їх можна монтувати як для житлового, так і для офісного приміщення. Головне вибрати необхідний вид матеріалів та трохи розібратися в особливостях монтажу.

Інтернет-магазин будівельних матеріалів «Мегтрейд СМ» пропонує своїм клієнтам чудовий вибір якісних матеріалів для створення підвісних стель вашої мрії.

Різновиди підвісних стель

Різноманітність матеріалів для ремонту вводить в непорозуміння покупців. Адже, з одного боку, так багато цікавих ідей можна втілити в життя, а з іншого — не зрозуміло, до якого варіанту схилитися. Типи підвісних стель залежать від особливостей конструкції, їх установки і матеріалів, які знадобляться для монтажу. Бувають такі види стель:

Разновидности подвесных потолков

 1. Гіпсокартоновий. Можна створити будь-яку форму, фігуру, вигин тощо. прямо на стелі. Такі стелі бувають одно або багаторівневі, доповнити їх дизайн можна не лише чистовою обробкою, а й освітленням. Самому встановити таку стелю не вийде, необхідна допомога напарника або фахівців з монтажу.
 2. Плитковий. Використовують частіше в офісних приміщеннях, так як такий тип стелі виглядає лаконічно і строго, доповнюючи робочу атмосферу. Користується попитом завдяки доступній ціні та простоті монтажу.
 3. Касетний. Дивиться шикарно, має міцну основу, відрізняється зносостійкістю. Бувають відкриті та закриті типи конструкцій.
 4. Річковий. Більше підходить для приміщень громадського використання. Рейки бувають із алюмінію або полівінілхлориду.
 5. Натяжна стеля. >Одна з найпопулярніших видів стель. Роблять їх за допомогою тканинного або плівкового полотна, яке натягують на каркас.

Кожен з вище перерахованих видів підвісних стель має свої переваги та недоліки. Тому вибираючи тип стелі, звертайте увагу на мету застосування, особливості приміщення тощо. Консультанти магазину «Мегтрейд СМ» завжди допоможуть з вибором матеріалів, дадуть відповідь на питання, що вас цікавлять.

Яку підвісну стелю вибрати

Різновиди підвісних стель вражають своєю різноманітністю. Тому людині часом складно вибрати підвісну стелю, і вона губиться, не знаючи, чому віддати перевагу. Наші фахівці підготували кілька порад, які допоможуть вирішити цю проблему:

Какой подвесной потолок выбрать

 1. Враховуйте тип приміщення. Для житлового приміщення та для офісного будуть доречні абсолютно протилежні за типом конструкції. Наприклад, у будівлі метро дивно виглядатиме натяжна стеля з ПВХ плівки. Також як у дитячій кімнаті рейковий із алюмінію.
 2. Відштовхуйтеся від дизайну. Якщо у вас є готовий дизайнерський проект, то проблем із вибором не виникне. А якщо ви самі по ходу створюєте дизайн, промалюйте собі план, у яких кольорах буде кімната, які там будуть меблі тощо. Тоді ідея прийде сама по собі.
 3. Висота стелі. З низькою висотою стелі слід уникати масивних, багаторівневих конструкцій.
 4. Освітлення. Якщо ви хочете створити цікаве, точкове освітлення, рекомендуємо зупинити свій вибір на гіпсокартонових стелях, їх можна комбінувати з натяжними.
 5. Самостійна або професійна робота. Відштовхуйтеся від своїх можливостей у плані монтажу та наявності необхідного інструменту.
 6. Час ремонту. Натяжну стелю можна встановити за кілька годин, для підвісного знадобиться не менше 1-2 днів.

Проаналізуйте, що саме ви хочете бачити в результаті ремонту. І тоді ви зможете зробити правильний вибір.

Підвісні стелі: технічні характеристики

Підвісні стелі: технічні характеристики

Матеріали для підвісної стелі вибирають виходячи з виду конструкції. Також важливо враховувати технічні характеристики підвісних стель. Розберемо докладніше кожен із видів:

 1. Гіпсокартонові. Можуть бути виконані з листів різного складу, які мають певні властивості: водостійкість, вогнетривкість, вологостійкість, міцність і т.д. Для кріплення створюють брусковий або металопрофільний каркас. Листи можуть бути від 0,6 см до 1,25 см завтовшки.
 2. Металеві рейкові. Рейки мають довжину від 2 до 6 метрів, ширину від 8 до 12 см. Обрешітка для кріплення металева. Виготовляються із сталі або алюмінію.
 3. Плитковий. Можуть бути вологостійкими, звукопоглинаючими, антистатичними. Поверхня може бути гладкою або фактурною.
 4. Натяжні. ПВХ плівка або тканина. Кріпляться на заздалегідь створену алюмінієву конструкцію.

Купити необхідні інструменти та матеріали для монтажу стелі вашої мрії ви можете в магазині «Мегтрейд СМ».

Відгуки
Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Написати відгук
Ім'я
E-mail
Відгук
Рейтинг