Типи та види підвісних стель
Всі види підвісних стель вирішують відразу дві задачі: функціональну та естетичну. Даний вид обробки стелі дозволяє втілити в життя найцікавіші дизайнерські ідеї, зробити інтер'єр ексклюзивним та стильним. Крім того, такі стелі є універсальними, їх можна монтувати як для житлового, так і для офісного приміщення. Головне вибрати необхідний вид матеріалів та трохи розібратися в особливостях монтажу.
Інтернет-магазин будівельних матеріалів «Мегтрейд СМ» пропонує своїм клієнтам чудовий вибір якісних матеріалів для створення підвісних стель вашої мрії.
Різновиди підвісних стель
Різноманітність матеріалів для ремонту вводить в непорозуміння покупців. Адже, з одного боку, так багато цікавих ідей можна втілити в життя, а з іншого — не зрозуміло, до якого варіанту схилитися. Типи підвісних стель залежать від особливостей конструкції, їх установки і матеріалів, які знадобляться для монтажу. Бувають такі види стель:
- Гіпсокартоновий. Можна створити будь-яку форму, фігуру, вигин тощо. прямо на стелі. Такі стелі бувають одно або багаторівневі, доповнити їх дизайн можна не лише чистовою обробкою, а й освітленням. Самому встановити таку стелю не вийде, необхідна допомога напарника або фахівців з монтажу.
- Плитковий. Використовують частіше в офісних приміщеннях, так як такий тип стелі виглядає лаконічно і строго, доповнюючи робочу атмосферу. Користується попитом завдяки доступній ціні та простоті монтажу.
- Касетний. Дивиться шикарно, має міцну основу, відрізняється зносостійкістю. Бувають відкриті та закриті типи конструкцій.
- Річковий. Більше підходить для приміщень громадського використання. Рейки бувають із алюмінію або полівінілхлориду.
- Натяжна стеля. >Одна з найпопулярніших видів стель. Роблять їх за допомогою тканинного або плівкового полотна, яке натягують на каркас.
Кожен з вище перерахованих видів підвісних стель має свої переваги та недоліки. Тому вибираючи тип стелі, звертайте увагу на мету застосування, особливості приміщення тощо. Консультанти магазину «Мегтрейд СМ» завжди допоможуть з вибором матеріалів, дадуть відповідь на питання, що вас цікавлять.
Яку підвісну стелю вибрати
Різновиди підвісних стель вражають своєю різноманітністю. Тому людині часом складно вибрати підвісну стелю, і вона губиться, не знаючи, чому віддати перевагу. Наші фахівці підготували кілька порад, які допоможуть вирішити цю проблему:
- Враховуйте тип приміщення. Для житлового приміщення та для офісного будуть доречні абсолютно протилежні за типом конструкції. Наприклад, у будівлі метро дивно виглядатиме натяжна стеля з ПВХ плівки. Також як у дитячій кімнаті рейковий із алюмінію.
- Відштовхуйтеся від дизайну. Якщо у вас є готовий дизайнерський проект, то проблем із вибором не виникне. А якщо ви самі по ходу створюєте дизайн, промалюйте собі план, у яких кольорах буде кімната, які там будуть меблі тощо. Тоді ідея прийде сама по собі.
- Висота стелі. З низькою висотою стелі слід уникати масивних, багаторівневих конструкцій.
- Освітлення. Якщо ви хочете створити цікаве, точкове освітлення, рекомендуємо зупинити свій вибір на гіпсокартонових стелях, їх можна комбінувати з натяжними.
- Самостійна або професійна робота. Відштовхуйтеся від своїх можливостей у плані монтажу та наявності необхідного інструменту.
- Час ремонту. Натяжну стелю можна встановити за кілька годин, для підвісного знадобиться не менше 1-2 днів.
Проаналізуйте, що саме ви хочете бачити в результаті ремонту. І тоді ви зможете зробити правильний вибір.
Підвісні стелі: технічні характеристики
Матеріали для підвісної стелі вибирають виходячи з виду конструкції. Також важливо враховувати технічні характеристики підвісних стель. Розберемо докладніше кожен із видів:
- Гіпсокартонові. Можуть бути виконані з листів різного складу, які мають певні властивості: водостійкість, вогнетривкість, вологостійкість, міцність і т.д. Для кріплення створюють брусковий або металопрофільний каркас. Листи можуть бути від 0,6 см до 1,25 см завтовшки.
- Металеві рейкові. Рейки мають довжину від 2 до 6 метрів, ширину від 8 до 12 см. Обрешітка для кріплення металева. Виготовляються із сталі або алюмінію.
- Плитковий. Можуть бути вологостійкими, звукопоглинаючими, антистатичними. Поверхня може бути гладкою або фактурною.
- Натяжні. ПВХ плівка або тканина. Кріпляться на заздалегідь створену алюмінієву конструкцію.
Купити необхідні інструменти та матеріали для монтажу стелі вашої мрії ви можете в магазині «Мегтрейд СМ».