Сучасний шпалерний клей. Види, особливості використання

Современный обойный клей, клей для обоев

Розглядаючи інтер'єрне оснащення будь-якого приміщення, слід сказати, що незаперечною популярністю в обробці та створенні гармонійного інтер'єру заслужено користуються шпалери. Ця продукція вже довго не залишає перше місце в декоруванні стін. Це обґрунтовано доступною ціновою політикою шпалер, безліччю їх видів, а також дизайнів та простотою застосування даного матеріалу. Ну а для реалізації цієї продукції, звичайно, не обійтися без шпалерного клею, широкий асортимент якого представлений нашою компанією (ознайомитись і вибрати шпалерний клей можна тут).

Сучасний шпалерний клей випускається двох видів, що відрізняються за своїм складом: клей, до складу якого входить целюлоза та клей на основі крохмалю.

Клей на основі целюлози підходить для всіх видів шпалер. Різниця полягає лише у розведенні клею до певної густоти. Для тонких шпалер, відповідно, витрата клею менша, а для важких шпалер консистенція клеючого розчину повинна бути густішою, а, відповідно, і витрата клею в цьому випадку буде більшою.

У наші важкі будні немає жодних проблем у виборі та доступності клею для шпалер. Але все ж таки Вибирати клей необхідно правильно (під конкретні шпалери), дотримуватися потрібних пропорцій розчину.  Якщо вибрані шпалери є важкими, добре вбирають, клей потрібно робити густим і наносити його тонким шаром.

Клей на основі крохмалю за призначенням буває декількох видів.

  • Клей для склошпалер - застосовується для текстильних та вінілових шпалер на паперовій основі. До його складу, крім основних компонентів, входять різні добавки, які збільшують клеючу здатність.
  • Клей для флізелінових шпалер – призначений для поклейки шпалер на основі флізеліну, наноситься безпосередньо на стіну. Крім крохмалю, протигрибкових речовин до складу цього клею також входить метилцелюлоза. Кількість її в клеї тим більша, чим важче, товщі і масивніше шпалери. Іноді допускається застосування клею для паперових шпалер, за умови просочування їх розчином, що клеїть.
  • Універсальний клей – застосовується для поклейки паперових та легких вінілових шпалер. Компоненти, що входять до його складу, дають можливість з'єднання з деревом, штукатуркою та ін. поверхнями різних видів шпалер, але, як правило, клей підбирається під тип шпалер.

На нашому сайті пропонуємо Вашій увазі широкий асортимент готового до використання клеючого розчину, грамотну консультацію наших фахівців, які допоможуть розрахувати необхідну кількість клею, уникнути неправильно підібраних пропорцій при розведенні, а також з метою економії вашого часу.

Відгуки
Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Написати відгук
Ім'я
E-mail
Відгук
Рейтинг