Ремонтні суміші – які бувають, як правильно вибрати?

Ремонтні суміші – це спеціальні склади, які швидко тверднуть і дозволяють усувати пошкодження в конструкціях з бетону чи залізобетону. З їх допомогою можна продовжити термін служби несучих елементів, зберегти їх властивості і цілісність.

Виділяють два різновиди ремонтних сумішей:

  • сухі ремонтні суміші – призначені для серйозного відновлення від пошкоджень, що виникають у процесі фізичного зношування або зовнішнього впливу на бетонні конструкції;
  • ливарні суміші – використовуються для усунення невеликих тріщин та заглиблень у бетоні.

Ремонтні суміші не тільки повертають конструкції колишню міцність, але й перешкоджають подальшій корозії, створюючи надійний захист у вигляді додаткового шару.

Основні переваги ремонту:

  1. Ремонтні суміші ефективні у застосуванні та користуються величезним попитом. При цьому вони мають доступну вартість і диференційовану ціну: споживач з будь-яким рівнем доходу знайде для себе відповідний варіант. Зазвичай, ціна на ремонтний склад залежить від конкретної фірми-виробника.
  2. Якісні ремонтні склади багатофункціональні: їх застосовують для реставрації несучих елементів, відновлення доріг, захисту бетонних конструкцій від руйнування.
  3. Подібні склади мають відмінні адгезивні властивості, що дозволяє їм успішно відновлювати і посилювати конструкції з бетону і залізобетону.
  4. Ремонтні суміші дуже прості у застосуванні та не вимагають спеціальної кваліфікації. Користуватися ними не складніше, ніж розчином звичайного цементу.
  5. Будівельні склади цього типу не містять токсичних речовин і є абсолютно безпечними.

Правильний вибір ремонтної суміші

Грамотний вибір складу для реставрації та ремонту бетонних конструкцій має враховувати наступні моменти:

  • який тип виявленого пошкодження;
  • наскільки великий дефект;
  • які умови використання об'єкта.

Наприклад, щоб зміцнити бетонну поверхню, зазвичай застосовують ґрунтовку глибокого проникнення, а вирівнювання по вертикалі проводять за допомогою тиксотропних складів.

Як замовити ремонтні суміші для бетону?

У каталозі магазину «Мегатрейд-СМ» представлений широкий вибір будівельних складів від найкращих українських та європейських виробників. При відмінній якості ремонтні суміші для бетону відрізняються помірною вартістю.

У нас ви можете вибрати та замовити склад за вигідною ціною з доставкою по Києву та Київській області. До вашої уваги також інші інструменти та матеріали для будівництва та ремонту. Кваліфіковані менеджери дадуть відповідь на всі питання з приводу ремонтних сумішей – їх характеристик, особливостей вибору, замовлення, покупки, доставки.

Відгуки
Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Написати відгук
Ім'я
E-mail
Відгук
Рейтинг