Різновиди сухих будівельних сумішей - як вибрати та купити?

Будівельна галузь визначається такими якостями як висока швидкість та простота. Плануючи будівельні роботи та ремонти, для кожної людини важливо, щоб процес їх проведення був максимально швидким, якісним, простим та недорогим. Це і зрозуміло, тому що будівництво та ремонтні роботи є не найприємнішими процесами. Це, у свою чергу, сприяє підвищеному попиту на будівельну продукцію та технології серед забудовників.

Сухі будівельні суміші сприяють забезпеченню та прискоренню процесу будівельних та ремонтних робіт.

Під сухими будівельними сумішами мають на увазі спеціально-призначені матеріали, які виготовляються у промисловій сфері та підбираються відповідно до певних будівельних та ремонтних вимог.

В основу сухих будівельних матеріалів входять компоненти у вигляді гіпсу чи цементу (або їх комбінують). Також у складах будівельної продукції є наявність спеціальних добавок, які сприяють створенню певних властивостей. Найголовнішими додатковими компонентами в основі будівельних сумішей є полімери. Дана добавка сприяє підвищенню адгезійних характеристик, збільшуючи здатність, що клеїться.

Вибираючи сухі будівельні суміші для ремонту в будинку або на інших об'єктах, необхідно враховувати такі критерії:

 • просте використання;
 • високоякісна продукція;
 • наявність додаткових характеристик, що сприяють покращенню якості роботи;
 • доступний ціновий сегмент;
 • безвідходна продукція.

Асортиментний ряд сухої будівельної продукції у вигляді сумішей є досить широким. Найбільш поширеними варіантами є суміші у вигляді штукатурок, наливної підлоги, шпаклівок, плиткових клеїв, розчинів кладки та інших складів.

Штукатурка

Штукатурка є спеціальним матеріалом, призначенням якого є оздоблення стін, стельова області та фасадів об'єктів.

купити штукатурку

Штукатурна суміш може бути стартового та фінішного типу. При використанні першого варіанта виконують первинну обробку, а другий тип є засобом, призначеним для завершального вигляду поверхні та її декорування.

Під сухою штукатуркою маються на увазі обшивочні листи, для яких характерна легкість і зручний монтаж. Цей різновид фіксують до дерев'яних каркасів. Штукатурні листи обсягом 20 кв. м. вимагають наявності приблизно 0,5 кг цвяхів. На таку штукатурку можна приклеїти шпалери або нанести склад, що фарбує.

Ряд основних переваг даної будівельної суміші:

 • просте використання визначається тим, що суху будівельну суміш можуть використовувати як професіонали, так і прості споживачі;
 • високоякісна продукція;
 • економічна витрата;
 • можливість використання сухої суміші протягом усього року;
 • низькі показники теплопровідності;
 • високі звукоізоляційні якості;
 • стійкість до вогню.

Результатом використання сухого типу штукатурки є максимально рівна поверхня, підготовлена до подальших оздоблювальних робіт при використанні будь-яких сучасних матеріалів.

Наливна підлога

купити наливну підлогу

Наливні підлоги є ще одним різновидом сухий будівельної продукції. Для наливних підлог характерна висока ефективність, оскільки матеріал має низку таких переваг:

 • сприяє створенню максимально гладкої поверхні;
 • легке нанесення;
 • швидкий процес застигання;
 • ефективність та надійність під час експлуатації.

Наливна підлога може бути використана у вигляді остаточних варіантів обробки підлоги, а також є основою для інших типів покриттів.

Шпаклівка

купити шпаклівку

Шпаклівка є ще одним типом сухої будівельної продукції. Використання цього складу сприяє усуненню дефектів на різних підставах і надає їм рівного вигляду. У складі передбачається наявність наповнювача та зв'язувальних компонентів. Наявність більшої кількості наповнювача у складі сприяє більш високим адгезійним характеристикам.

Шпаклівку можна поділити на гіпсовий та цементний тип. При використанні першого варіанту переважно проводять внутрішні роботи, а цементні склади використовують для проведення зовнішніх робіт.

Плитковий клей

купити клей для плитки

Призначення плиткових клейових складів сухого типу є проведення робіт з керамічними матеріалами та плиткою. Наявність високих адгезійних характеристик цієї продукції сприяє надійному з'єднанню плитки з основами. При використанні клейового складу плитковий матеріал стає стійким до впливу вологості та температурних перепадів, володіючи високою міцністю.

Плитковий клей досить швидко висихає і володіє швидким схоплюванням, надійністю при виконанні робіт, високою точністю та швидкісною кладкою плитки.

Цей різновид сухих будівельних сумішей може бути призначений для проведення робіт зовнішнього та внутрішнього типу. Перевагами складів є висока адгезія, морозостійкість та водостійкість, швидке затвердіння та інші додаткові характеристики.

Відгуки
Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Написати відгук
Ім'я
E-mail
Відгук
Рейтинг