Різновиди клею для лінолеуму і ПВХ

Основные типы клея для линолеума и ПВХ

Основні типи клею для лінолеуму:

З основного асортименту клею для лінолеуму,який реалізується на нашому ринку, є два типи. Це двокомпонентний клей, а також клей на основі дисперсії.

Двокомпонентний або як його ще називають «Реакційний клей» - до складу, якого входять два компоненти - це може бути, наприклад поліуретанові і епоксидні матеріали. При змішуванні компонентів клею, відбувається хімічна реакція, яка утворює склад, що клеїть. Приклеювання лінолеуму такими типами клею ще називають холодним зварюванням.

Перевагою двокомпонентного клею виступають: висока пластичність, висока стійкість до вологи і навіть великій кількості води, відсутність усадки.

Клей на основі дисперсії або «Дисперсійний клей» складається з води, акрилу або целлюлозогліколевої кислоти, плюс спеціальні добавки, типу крейди або латексу. Такий тип клею не володіє токсичністю, має дуже слабкий запах і повністю безпечний в житлових приміщеннях. Застосовувати дисперсійний клей, рекомендують в теплих і сухих приміщеннях.

Для клеєння ПВХ існують три типи клею::

Реакційні або двокомпонентні (епоксид, поліуретан). Використовують в різних типах виробництва. Поліуретановий клей, склеїть будь-які матеріали, в будь-якому поєднанні. Клей на основі поліуретану, здатний склеїти картон, жорсткий ПВХ, пластик, будь-які матеріали на волоконної основі, оргскло, шкіру, штучну шкіру та багато іншого. Гідність клею, висока пластичність, адгезія до будь-якого типу поверхні.

Контактний клей. Це клей, який здатний утримати приклеєний матеріал при дуже високих механічних навантаженнях. Він, як і клей на поліуретановій основі, може використовуватися для клеєння ПВХ покриттів на викривлені і вертикальні поверхні. Контактний клей володіє сильною адгезією, але, перед використанням потребує особливої ретельної підготовки поверхні і матеріалу, адже можливість переклеїти відсутня, клей схоплює практично моментально.

Дисперсійний клей - даний тип клею, підходить для укладання еластичних покриттів і має відмінну клеїть силу. Його використовують при поклейці матеріалів на корковій основі або повністю з коркового матеріалу, текстиль, гумове покриття, можливо, також поклейка спіненого поліуретану. По суті, дисперсійний клей універсальний, його також можна використовувати для стелі, підлоги, стін. Клей наносять тільки на одну з поверхонь, тому його іноді називають «одностороннім клеєм».

Відгуки
Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Написати відгук
Ім'я
E-mail
Відгук
Рейтинг