Промислові підлоги в залежності від призначення приміщення

У наш час найбільшого поширення при облицюванні підлог у промислових приміщеннях використовують покриття з бетону або полімерів. Справа в тому, що до підлог у приміщеннях для промислових об'єктів вимоги набагато жорсткіші, ніж до підлог у житловому приміщенні. Покриття підлог промислових об'єктів повинні чинити опір великим механічним навантаженням (рух транспорту, переміщення масивних елементів, удари, падіння конструкцій), температурним перепадам (зварювання металів) і не піддаватися впливу агресивних речовин (розлив технологічних рідин).

Бетонна промислова підлога

види промислових підлог

Промислові приміщення з низькими навантаженнями зазвичай не схильні до природних впливів, розташовані в будинках, де завжди постійна температура і вологість. Бетонні підлоги в цих приміщеннях не мають сильних навантажень.

Бетонна підлога з вищим ступенем навантажень використовується в промислових приміщеннях з активною механічною роботою, у таких приміщеннях проводяться роботи при великих температурних навантаженнях та можливістю впливу на них агресивних хімічних речовин.

Полімерна промислова підлога

Полімерна підлога використовується як захисне та декоративне покриття різних поверхонь, у тому числі з бетону, металу або дерева.

Полімери стійкі до механічних пошкоджень та впливу агресивних хімічних речовин. Він є безшовною мембраною, що наноситься на бетонну основу. Найбільш поширені полімерні підлоги за видами полімеру − це епоксидна або поліуретанова підлога. Полімерні покриття бувають прозорими та кольоровими, можна наносити розмітку, логотипи та написи тощо.

Використання епоксидних покриттів

Епоксидні підлоги володіють великою механічною та хімічною витривалістю. Луж, розчинник, кислота та олії не впливають на епоксидну поверхню. Такі підлоги мають високу твердість, адгезію до різноманітних матеріалів, зносостійкість, вологостійкість. Епоксидні підлоги чудово показали себе в дитячих садках та лікарнях, тобто в приміщеннях з підвищеними вимогами до санітарії та гігієни.

Епоксидні підлоги складаються з двох компонентів – основа та затверджувач. При укладанні відсутній запах. Епоксидні матеріали використовуються для формування тривимірних зображень та покриття з малюнками або фотографіями.

Використання поліуретанової суміші

Дані підлоги відрізняються довговічністю і можуть служити понад двадцять років. Поліуретани мають високу еластичність, тобто здатність нівелювати всілякі тріщини основи, тому їх застосовують у приміщеннях з вібраційними навантаженнями. Також вони витримують тривалі навантаження при стираності, які перевищують показники сталі. Поліуретанові матеріали бувають однокомпонентними та двокомпонентними.

У наш час на українському ринку представлено безліч варіантів промислових підлог, які володіють не тільки різними характеристиками міцності, але і та відповідними ціновими категоріями.

Відгуки
Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Написати відгук
Ім'я
E-mail
Відгук
Рейтинг