Переваги універсальних ґрунтовок

Завдяки використанню універсальних грунтовок можна зробити підготовку практично всіх видів підстав перед нанесенням фарб, шпаклівок, клейових складів та інших видів оздоблювальних матеріалів. Даний вид ґрунтувальних засобів сприяє зменшенню фінансових витрат на фінішні шари, сприяючи міцності та тривалому терміну обробки.

Наносити грунтовий склад можна на поверхні, які вже були пофарбовані, або нові основи, використовувати як шар, що зчіплює, перед облицювальними роботами і застосовувати гіпсокартонних листів.

Особливості складів універсальних ґрунтовок

Призначенням універсальних ґрунтових засобів є просочення будь-яких підстав, вирівнювання та зміцнення їх здатності до вбирання. Даний вид будівельного матеріалу використовується перед поклейкою шпалер, нанесенням шпаклювального матеріалу або перед тим, як укладається плитка.

Універсальні склади грунтовок мають низку таких переваг:

  • сприяють збільшенню міцності та тріщиностійкості використовуваних поверхонь;
  • підвищують надійність зчеплення поверхні з обробкою;
  • позитивно відображаються на довговічності оздоблювального матеріалу та якості поверхонь;
  • сприяють економній витраті матеріалів оздоблювального та декоративного призначення.

купити універсальну грунтовку

Використовувати універсальний вид ґрунтових сумішей досить просто та зручно. Вони продаються в готовому вигляді і легко наносяться на будь-які поверхні. Універсальні склади не мають будь-яких запахів, для них характерний швидкий процес висихання.

Після проведення ґрунтувальних робот на поверхню можна наносити гіпсовий, цементний, полімерно-оздоблювальні або декоративні види матеріалів.

При нанесенні універсального грунтового складу основа утворює прозору плівку з рівною структурою, що свідчить про зміцнення основи та покращення адгезійних характеристик.

При виробництві ґрунтових матеріалів універсального призначення використовується ретельно продумана технологія. До складу ґрунтових сумішей не входять речовини, які можуть стати причиною розвитку цвілі та грибків. Цей вид матеріалу має безпеку для здоров'я людини, не сприяючи виділенню токсичних компонентів для навколишнього середовища.

Універсальний тип ґрунтовок: для яких підстав підходить?

Універсальний вид ґрунтових сумішей стане ідеальним варіантом для поверхонь бетонного, газосилікатного та пінобетонного типу, також засіб підійде для шпаклювальних та штукатурних матеріалів на гіпсових основах. Використовувати цей склад можна для основ цементно-піщаного типу, деревини та шпаклювальних матеріалів з полімерною основою.

Під час проведення ремонтних робіт, використовуючи універсальні ґрунтовки, необхідно дотримуватися наступних правил щодо оптимальної температури в приміщенні, показники якої повинні відповідати позначці від +5 до +30 градусів та рівня вологості до 75%.

Перед нанесенням універсальної ґрунтовки необхідно обробити поверхню, на яку наноситиметься будівельний матеріал. Основу слід очистити від різних забруднень.

При виборі ґрунтового складу слід враховувати тип пористості поверхонь та здатність основ до вбирання вологи. За наявності малопористої поверхні перевагу рекомендовано віддавати ґрунтовкам з підвищеними адгезійними властивостями. Вибираючи матеріал для пористих та пухких поверхонь, слід розглядати ґрунтові склади глибокого проникнення. Однак при цьому варто враховувати, що витрати цих коштів будуть високі.

На мінеральних поверхнях універсальний тип ґрунтовок використовується для проведення ґрунтувальних робот основ з невеликою пористістю. Щодо бетонних стін, то нанесення на них першого шару штукатурки є досить складним процесом. На допомогу приходить ґрунтування. Під час проведення робіт у приміщеннях з високим рівнем вологості ґрунтовка сприяє створенню вологоізоляційного шару на поверхні.

Відгуки
Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Написати відгук
Ім'я
E-mail
Відгук
Рейтинг