Правильне приготування будівельної суміші чи бетону

За допомогою будівельного розчину зводяться цегляні споруди та бетонні блоки, виконуються штукатурні роботи та бетонні стяжки.

Для піску характерні різні фракції залежно від цілей його призначень. Для якісного затирання необхідно з'єднати цемент із сухим піском і просіяти масу. Тільки після цього потрібно додати воду.

При використанні бетону можна виконувати всілякі будівельні роботи у вигляді кладки фундаменту, стяжки, балок, перекриттів. Для того, щоб збільшити міцні властивості, до нього додають арматуру.

Розрахунок необхідного обсягу бетону

Об'єм бетону = довжина × ширина × висота

Для приготування якісної будівельної суміші  слід дотримуватися пропорцій води і додавати її поступово.

Ручний спосіб приготування

  • на чисту поверхню або ємність насипається будівельний розчин у вигляді гірки;
  • далі на гірку насипається цемент, після чого суміш двічі перемішується за допомогою лопати;
  • у верхній області гірки створюється поглиблення, в яке наливається вода. Сухий матеріал необхідно підсипати із країв до центру для отримання однорідної маси.

Механічний спосіб приготування за допомогою бетономішалки сприяє економії часу та приготуванню більш однорідної суміші.

Прилад необхідно підключити до електрики.  Забороняється змащувати шестірні із пластику або зубчастий віночок змішувача.

  • в ємність бетономішалки варто налити близько 10 л води (необхідно враховувати ємність бака) і додати пісок. Щоб приготувати бетон, додається гравій, а після піску.
  • масу слід перемішати протягом декількох хвилин, після чого додати близько 2 л води та цемент.

У розчин можна додати ще води для отримання оптимальної консистенції будівельної суміші.

За допомогою готових сумішей можна полегшити виконання будівельних робіт та сприяти їх прискоренню. Для цього до сухого складу необхідно додати потрібну кількість води і все перемішати до отримання однорідної маси.

Також є можливість замовити доставку готового бетону, який доставляється за допомогою бетоновозу. Даний спосіб дозволяє доставити готовий розчин на будівництво, це, своєю чергою, сприяє економії фінансових витрат на використання додаткового обладнання.

Для зменшення щільності бетону та використання його у певних місцях приміщень у вигляді горищ або підлог до складу можна додати в керамзит або пінополістиролові гранули. Це дозволить збільшити теплоізоляційні властивості бетону та покращити його якість.

Відгуки
Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Написати відгук
Ім'я
E-mail
Відгук
Рейтинг