Правила роботи зі шпаклівкою

Шпаклівка - це склад з певних речовин, які наділяють суміш необхідні необхідні властивості. Зазвичай використовують як засіб для оздоблення стін. Залежно від того, наскільки правильно був нанесений склад, залежить ефективність і кінцевий результат оздоблювальних робіт. Тому важливо проводити нанесення суміші поетапно, дотримуючись ряду правил.

Як розрахувати витрату шпаклівки

Как замешать шпаклевку

Прорахунки залежать від безлічі показників. Тому щоб не помилитися з необхідною кількістю засобу, потрібно заздалегідь прорахувати, скільки знадобиться матеріалу. Витрата матеріалу буде різною залежно від стану поверхні. Наприклад, шпаклівка стелі з гіпсокартону або бетону відрізнятимуться за витратою суміші.  

Якщо ви плануєте виконувати роботу по гіпсовій поверхні з ідеально рівним рівнем, то знадобиться 900 грамів на квадратний метр. Якщо поверхня не рівна і її необхідно вирівняти, показник значно збільшиться і складе 8 кг на м2. Товщина першого шару повинна бути не більше 1 см. Чистове оздоблення фінішною сумішшю розраховується приблизно як 1000 г на м2.

Як замішати шпаклівку

Щоб правильно замішати розчин, необхідно дотримуватися інструкції замісу. Важливо виконувати дії послідовно та ретельно. І так детальніше, як розводити шпаклівку:

  1. Якщо склад у вигляді порошку, його необхідно розвести водою. Для цього знадобиться ємність із прогумованою поверхнею та спеціальний міксер.
  2. Насадку міксер прикріплюють до дриля і включають швидкість, яка дозволить лопатям обертатися в розчині, але при цьому не розбризкувати його.
  3. Налийте в ємність третину води і таку ж кількість шпаклювального порошку.
  4. Близько п'яти хвилин розмішуйте склад міксером.
  5. Після залиште на кілька хвилин для розчинення складових елементів і повторіть процес розмішування міксером протягом 4 хвилин.

Примішаний засіб необхідно використовувати максимально швидко, до півгодини. В іншому випадку воно засохне і втратить пластичні властивості.  

Процес шпаклювання стін

Процесс шпаклевки стен

Людина, яка має досвід роботи зі шпаклівкою, швидко виконає це завдання. Але якщо ви в цій справі новачок, не засмучуйтесь. Оскільки ви швидко навчитеся відчувати матеріал і ідеально наносити його на поверхні.  

Під час розведення складу необхідно звертати увагу на отриману консистенцію. Вона має бути в'язкою, але не дуже густою.  

Шпаклівка стін під фарбування шпалери здійснюється за допомогою маленького і великого шпателя. Це основні інструменти, які допоможуть вам досягти бажаного результату. Маленьким шпателем склад наноситься на великий і вже більший здійснюється процес вирівнювання. Наноситься на поверхню під кутом 30 градусів діагональним напрямком. Почати шпаклівку краще зліва, рухаючись по колу приміщення. Щоб легше було впоратися з обробкою кутів кімнати, скористайтесь кутовим шпателем. nbsp;

Шар, нанесений на поверхню, повинен бути якомога тоншим, тоді ви зможете бути впевненими, що він не потріскається і не відлущиться. Залежно від товщини нанесеного засобу буде залежати, скільки сохне шпаклівка. Якщо шар рівномірний і не перевищує 0,5 см, він висохне за 10-12 годин.  

Якщо з'явилися смуги при нанесенні, не переживайте вони вирівнюються сіткою після висихання. Першою використовують стартову шпаклівку, а завершують обробку фінішною сумішшю.

В інтернет-магазин Мегатрейд СМ ви можете придбати інструменти для шпаклівки від кращих виробників за доступними цінами. 

Відгуки
Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Написати відгук
Ім'я
E-mail
Відгук
Рейтинг