Стеля із гіпсокартону своїми руками

Гіпсокартон – це матеріал для проведення оздоблювальних робіт, який має високу популярність. Складається лист цього матеріалу з двох шарів картону та шару гіпсу. Щоб змінювати властивості, додавати функціональності та надійності листам, до гіпсу додаються різні додаткові компоненти.

Стеля з гіпсокартону – це можливість вирівняти поверхню, створити ексклюзивний дизайн приміщення, приховати елементи комунікації. Придбати якісні матеріали для ремонту ви можете у магазині «Мегтрейд».

Переваги стель із гіпсокартону

Преимущества потолков из гипсокартона

Підвісні стелі з гіпсокартону мають низку незаперечних переваг. Основні з них:

 • безпека. До складу матеріалу входять виключно екологічні компоненти. Тому листи не завдають шкоди здоров'ю організму людини;
 • естетичність. Поверхня аркушів ідеально рівна, завдяки чому на них легко наносити матеріали чистового оздоблення;
 • звукопоглинання;
 • теплоізоляція;
 • пластичність. Можна створювати будь-який вид конструкції, приховувати комунікаційні системи.

Роблячи стелю з гіпсу, важливо правильно вибрати вид листів. Адже від цього безпосередньо завіситиме успіх вашої роботи.

Види гіпсокартону

Гіпсокартонові листи бувають декількох різновидів. Кожен вид визначає певні властивості матеріалу. А саме:

 • ГКЛ. Сірі гіпсокартонові листи промарковані синім кольором. Використовуються для встановлення у приміщеннях з вологістю повітря не більше 60%.
 • ГКЛО. Вогнетривкий вид матеріалу. Ця властивість обумовлена додаванням в гіпс спеціальних речовин, які запобігають процесу горіння. Такий вигляд чудово підходить для приміщення з каміном, на горищах. Листи не будуть займатися до 15-20 хвилин при дії відкритого вогню. Листи випускають сірого та бежевого кольору, маркують червоним.
 • ГКЛВ. Вигляд гіпсокартону, який використовують для монтажу в приміщеннях, де вологість повітря перевищує 65%. Це може бути кухня, ванна кімната, кімната з басейном і т.д. Навіть якщо в кімнаті буде вологість 85% до 12 годин, з матеріалом нічого не станеться. Такі листи слід обробляти матеріалами, які мають стійкість до вологи. Це може бути плитка, ґрунтовка і т.д. До складу гіпсу входять силіконові гранули, вони знижують можливість поглинання вологи. Іноді в гранули введені додаткові речовини, які запобігають розвитку грибка. Такі листи випускають зеленим, а маркують синім.
 • ГКЛВО. Вигляд гіпсокартону який відрізняється вогнетривкістю та стійкістю до впливу вологи. Такі листи виготовляють із зеленого картону, маркують червоним кольором.
 • ГВЛ. Гіпсоволокно. До основного гіпсового складу додана целюлоза, завдяки чому листи міцніші та надійніші.
 • ГКЛФ. Листи з гіпсокартону для фасадних робіт. Використовують для утеплення чи дизайну фасадів будівель. Завдяки своєму складу листи не деформуються при атмосферному впливі. Виробляють такий вид гіпсокартонових листів із жовтого картону.

Роблячи стелі з гіпсокартону, вибирайте матеріал, враховуючи особливості приміщення, де плануєте його використовувати. Це дозволить збільшити термін оздоблення, спростити монтаж.

Види гіпсокартону< /p>

Гіпсокартонна стеля своїми руками: технологія проведення робіт

Підвісна стеля з гіпсокартону своїми руками можна зробити, головне прислухатися до рекомендацій спеціалістів. Робиться в кілька етапів:

 1. Визначається рівень, вимірюється висота бажаних потоків.
 2. Монтуються напрямні відповідно до відбитого рівня.
 3. Профілю вставляють у напрямні, виставляють каркас використовуючи рівень.
 4. Виконуються роботи з комунікаціями, утепленням тощо. Монтуються аркуші гіпсу.

Як зробити підвісну стелю з гіпсокартону

Как сделать подвесной потолок из гипсокартона

Підвісна стеля своїми руками з гіпсокартону важливо виконувати покроково. Правильно виконуючи всі дії, можна досягти хорошого результату. І, звичайно, краще, якщо ви вже стикалися з гіпсокартоном. Інструкція з виконання:

 1. Монтаж каркасних профілів. Кріплення відбувається по периметру кімнати.
 2. Закріплення профілів. «Крабами» та шурупами фіксуються елементи конструкції.
 3. Встановлення гіпсокартонових листів. Підготуйте кромки листів, їх зрізи повинні бути під кутом 45 градусів. Почергово листи прикріплюють до каркасу.
 4. Фінішне оформлення. Перш ніж пофарбувати поверхню стелі або поклеїти на неї шпалери, слід відшліфувати її та проґрунтувати.

Якщо ви робите стелю незвичайної форми і вам необхідно гнути листи, використовуйте малярський скотч, який можна проклеїти по краю, щоб запобігти розтріскуванню.

Інтернет-магазин будівельних матеріалів «Мегтрейд» пропонує відмінний вибір якісних матеріалів для монтажу стелі із гіпсокартону за демократичними цінами!

Відгуки
Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Написати відгук
Ім'я
E-mail
Відгук
Рейтинг