Фарбування стін водоемульсійною фарбою

Покраска стен

Під час ремонту багато хто стикається з проблемою, ніж зробити обробку стін. Будівельна галузь не стоїть на місці, тому щороку на прилавках магазинів з'являється все більше різноманітних матеріалів, що сприяють покращенню інтер'єру. Ще кілька років тому найпопулярнішим видом обробки стін вважалися шпалери, адже їхня різноманітність дозволяє втілити в реальність найвигадливіший дизайн. Також за вартістю шпалер можна судити про рівень достатку власника житла. Однак у наш час це пішло у минуле. На сьогоднішній день найбільш затребуваним методом для обробки стін вважається фарбування.

Фарбування стін водоемульсійною фарбою — це унікальний метод ремонтно-оздоблювальних робіт, який дозволяє перетворити приміщення не тільки за колірною гамою, але навіть текстури. Для поновлення інтер'єру кімнати використовують різні техніки, допоміжні інструменти, які допоможуть втілити в реальність різноманітне оформлення. У нашому інтернет-магазині Мегатрейд СМ ви можете вибрати необхідний вид  фарби для ваших стін за ціною, яка не спустошить ваш сімейний бюджет.

Підготовка стін до фарбування водоемульсійною фарбою

Підготовка стін до фарбування

Оскільки під шаром фарби будуть видно всі нерівності і вади поверхні, необхідно ретельно підготувати стіни під фарбування. Особливість водоемульсійного покриття в тому, що воно може  наноситися на різні підстави:

  • дерево;
  • гіпсокартон;
  • бетонні панелі;
  • штукатурка, в тому числі декоративна;
  • шпалери;
  • плитка;
  • і багато іншого.

Перед тим як пофарбувати стіни водоемульсійною фарбою, необхідно звільнити робочу площу від старої штукатурки, фарби, шпалер. Це необхідно для того, щоб дрібні рештки старих матеріалів не зіпсували зовнішній вигляд нової поверхні. Також, щоб прибирання після ремонту не зайняло багато часу, рекомендується застелити підлогу біля стіни папером або клейонкою.

Очищені стіни необхідно обробити ґрунтовкою, яка забезпечить максимальну адгезію між поверхнею і фарбою. Також якщо ви помітили сліди цвілі або грибкові утворення, необхідно зачистити стіну до самого основи та обробити ґрунтовкою з антисептичною дією. Це усуне будь-яку можливість нових утворень бактерій на поверхні. Після висихання ґрунтовки необхідно провести шпаклювальні роботи, що дозволяють усунути різні сколи, тріщини та нерівності на стінах.

Прошпакльовані ділянки потрібно зачистити спеціальною сіткою і знову прогрунтувати. Не слід забувати, що повне висихання розчину ґрунту займає не менше 4 годин.

Як правильно фарбувати стіни водоемульсійною фарбою?

Как правильно красить стены водоэмульсионной краской

Перед тим, як приступити до фарбування, необхідно провести не тільки вирівнювання стін, але і  видалення водоемульсійної фарби, яка була на поверхні раніше. Для цього можна використовувати звичайний шпатель або спеціальний розчин.

У нашому інтернет-магазині Мегатрейд СМ ви можете купити будівельний матеріал, який вже готовий до застосування.

Щоб фарба лягала максимально рівно на поверхню стіни, її необхідно ретельно перемішати, попередньо розбавивши водою. Це необхідно для того, щоб розбавити консистенцію та зменшити витрати. Цю процедуру можна виконати за допомогою звичайного будівельного міксера. Однак варто пам'ятати, що розбавляти фарбу варто в тих випадках, якщо ви не наноситимете фактурні малюнки. Для фактурної техніки речовина має бути максимально густою.

Якщо ви не знайшли необхідного відтінку фарби, у каталозі ви можете затонувати обробний матеріал за допомогою необхідного кольору кольору, який представлений в асортименті Мегатрейд СМ.

Наносити фарбу на стіни можна кількома способами:

  • пензликом;
  • валиком;
  • краскопульт.

Фарбування стін за допомогою пензлика може в кілька разів збільшити витрату матеріалу, а це не зовсім вигідно. Краскопульт вимагає досить сильно розбавити фарбу, в результаті чого вам доведеться наносити її 3, а може і 4 рази на поверхню, щоб досягти бажаного кольору.

Найоптимальнішим варіантом вважається використання валика, при цьому варто вибирати пристосування з довгим ворсом. Також вам знадобиться будівельний лоток, в який ви наливатимете фарбу. Починати фарбування можна з будь-якої точки стіни, але найкраще це зробити від стелі. При фарбуванні валиком варто пам'ятати, що в жодному разі не можна проводити ним у накатку. Потрібно проводити рівні лінії, рухаючись в одному напрямку.

Якщо ви помітили, що у фарбуванні є нюанси, не варто відразу намагатися їх виправити. Дочекайтеся повного висихання фарби, а потім приступайте. до усунення проблеми. Якщо це почати робити, поки фарба ще сира, ви зробите тільки гірше, і вся робота буде нанівець.

Фарбування стін водоемульсійною фарбою відео

У відеоролику ви можете детально вивчити всі тонкощі та нюанси роботи з водоемульсійною фарбою. Також ви можете ознайомитися з найпоширенішими помилками, які припускаються при фарбуванні стін. Відеоматеріал включає сюжети, як правильно фарбувати стіни в кімнатах з різною вологістю і температурним режимом.

Слідуючи нескладним правилам і обравши якісну фарбу в нашому інтернет-магазині Мегатрейд СМ, ваш ремонт не завдасть вам маси незручностей і клопоту.

Відгуки
Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Написати відгук
Ім'я
E-mail
Відгук
Рейтинг