Основні типи та властивості промислових підлог

Промислові підлоги володіють багатьма перевагами, такими як поверхнева міцність, опірність до ударів і сколів, антистатичність, відсутність пилу, мала стираність і зручність прибирання. Використовуючи покриття, що володіють перерахованими перевагами, ваше промислове обладнання довго і справно працюватиме.

Використання добавок під час укладання бетонної підлоги

властивості промислових підлог

Для покращення міцності бетонних підлог у сучасному світі активно використовуються спеціальні покриття. Таким шаром є застосування спеціальної суміші — топінгу. Це готові до використання суміші, що включають кварцит або корунд. Також, як добавка, може використовуватися і целюлозно-паперова фібра. Яку б речовину не використовували, головною вимогою до неї є забезпечення довговічності та міцності покриття, опір його зносу. Можна використовувати і металеву арматуру або сітку, адже армування набагато зміцнює бетонну основу.

При використанні таких добавок, наповнювачів міцність та зносостійкість бетонних підлог збільшується восьмиразово.

Які переваги мають бетонні підлоги

Бетонні підлогові покриття мають багато переваг. Це простота укладання, зносостійкість, стійкість до механічних ударів та сколів, можливість укладання підлог різних кольорів. Така підлога використовується на багатьох виробничих майданчиках, на парковках, в холодильних цехах та камерах, в інших приміщеннях.

Укладання наливної підлоги

Перш ніж приступити до укладання наливної підлоги, необхідно подбати про підготовку основи. Такою основою може бути звичайна стяжка з бетону або суміші цементу і піску. Для наступних дій необхідно вирівняти та обробити основу. Вирівнювання відбувається за допомогою спеціальних шліфувальних машин. Після цього на бетон наносять ґрунтовку, яка покращує зчеплення (адгезію). При висиханні ґрунтовки (залежить від властивостей ґрунтовки, температури та вологості приміщення) проводиться нанесення суміші епоксидної смоли та кварцового піску. І, на завершення, наноситься шар спеціального полімеру. Цей шар не повинен перевищувати двох міліметрів. Готовність наливної підлоги залежить від її характеристик, але зазвичай через добу такою підлогою вже можна буде користуватися.

При правильному укладанні промислова підлога на основі епоксидних смол прослужить дуже довго. Відмінною рисою такої статі є підвищена міцність та зносостійкість. Епоксидні смоли відмінно захистять вашу підлогу від сколів та інших пошкоджень, пов'язаних з механічними навантаженнями, впливом хімічних речовин та сполук.

Плюси поліуретанової підлоги

Покриття, що використовуються у промислових приміщеннях, які виготовлені на основі поліуретану, характеризуються відмінним показником шумоізоляції, відштовхування вологи та перепадів температур. Верхній шар такого покриття відрізняється зносостійкістю. Всі ці якості дозволяють укладати поліуретанові підлоги у різних холодильних приміщеннях, цехах та камерах. 

Відгуки
Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Написати відгук
Ім'я
E-mail
Відгук
Рейтинг