Самовирівнювальні наливні стяжки – гарантія рівної поверхні

Стяжка – потрібна деталь для вирівнювання підлоги під певне покриття. До того ж, вона створює один рівень для всього простору. Іноді на виробництві стяжка виконує роль самої статі.

На сьогоднішній день виробники пропонують у продаж стяжки, що самовирівнюються, за допомогою певних сухих препаратів. Такий продукт значно заощаджує час на ремонті та відрізняється гарною якістю.

Самовірівнювальні стяжки – запорука рівної поверхні

Такі наливні підлоги забезпечують гладку поверхню та набагато перевищують характеристики бетонної підлоги. Виготовлення рівномірної стяжки з піску та цементу практично неможливе через фізико-хімічні параметри. Після бетонного покриття через деякий час підлога може зношуватися і нерівномірно прогинатися. Це чревато бульбашками в лінолеумі, потрісканою плиткою та скрипом паркету. Покриття недостатньо добре тримається на нерівній стяжці. Навіть незначна похибка може скорочувати службу покриття для підлоги.

Якщо у складських приміщеннях існує проблема нерівної статі, то виникають проблеми з роботою візків із спеціальними піддонами. Через такі недоліки згодом трапляються відшаровування на поверхні, утворення ям. Це загрожує швидким зносом автонавантажувачів та інших технічних пристроїв.

Нерівна підлога на виробничих підприємствах передбачає неправильне розміщення обладнання, це призводить до вібрацій та поломки різних пристроїв. Для запобігання таким ситуаціям краще використовувати натяжну стяжку, що самовирівнюється. Такий процес передбачає використання певної сухої суміші, з якої готуються розчини, що легко розпливаються поверхнею.

Для продукту характерна швидкість висихання. Є препарати, де час висихання займає всього 30 хвилин і після цього підлога готова до використання. За рахунок своєї пластичності стяжка чудово укладається і розгладжується, перетворюючись на гладку поверхню. Ще така стяжка стійка до морозів, не горить і є абсолютно безпечною для людини.

Технологія виготовлення наливної стяжки

Процес виготовлення досить простий, з ним може впоратися навіть новачок. Проводити стяжку слід у закритих просторах із температурою повітря від +10 до 25 градусів. Не можна допускати протягів до повного висихання поверхні. Перед вживанням продукту слід підготувати основу – прибрати потрісканий бетон, закласти ями, тріщини. Якщо присутні великі нерівності статі, необхідно вирівняти його сумішами. Далі на очищену основу накладають ґрунтовку, що забезпечує гарне зчеплення та розтікання препарату.

Суху суміш розбавляють водою та перемішують за допомогою дриля. Готовий продукт наноситься на поверхню та вирівнюється. Це необхідно зробити оперативно, оскільки суміш швидко висихає. Якщо площа велика, краще процес проводити на окремих областях. Для нанесення виробу використовують сталевий або зубчастий шпатель. Після закінчення 4-5 годин підлога готова до використання. Укладання покриття рекомендується на 3-й день.

Відгуки
Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Написати відгук
Ім'я
E-mail
Відгук
Рейтинг