Як вибрати сухі будівельні суміші

Що таке сухі будівельні суміші

suhie-smesiСухі суміші — це відмінний варіант субстанції для будівництва, який можна отримати після затвердіння потрібної суміші, що включає досить в'язкий засіб, невеликі добавки або наповнювачі, які зроблять кращим якість подібного розчину. Сухі суміші орієнтовані на приготування різних розчинів для будівництва (штукатурки, сумішей із цементу).

Сухі будівельні суміші можуть допомогти не тільки досягти відмінного результату роботи, але й роблять легшим працю робітників. Подібні суміші можна використовувати при перетворенні підлогового покриття, термоізоляції фасадів, укладанні або вирівнюванні стін, гідроізоляції.

Від безпомилкового придбання будівельної суміші для різного виду ремонтних або будівельних робіт безпосередньо залежить їхня витривалість та безпека, естетичні та експлуатаційні якості зроблених зовнішностей або споруд.

Суміші сухі для стін розраховані, швидше за все, щоб ліквідувати пробоїни, приводять у готовність поверхні для майбутнього фарбування. Гіпсові суміші мають невелику теплопровідність, нормалізують рівень вологості в будівлі. Цементні суміші часто використовуються для обробки різних приміщень.

Сухі будівельні суміші для підлоги призначені тільки для житлових будівель, застосовуються передусім перед покриттям лінолеуму, паркету або керамічної плитки. За допомогою сухих будівельних сумішей для підлоги можна створювати утеплені або обігріваються покриття.

У складі сухих будівельних сумішей – цемент або гіпс, можуть також бути й інші складові: пісок або крихта з мармуру. Завдяки домішку глини або золи покращується якість суміші, її в'язкість, колірна гама, стійкість та темп затвердіння.

Як вибрати сухі будівельні суміші

vibor-stroy-smeseyДо процесу вибору будівельної суміші потрібно поставитися досить серйозно, оскільки від цього залежить міцність і якість будівельних робіт. Гіпсові суміші краще застосовувати в сухих будинках і в тих, що опалюються, і для внутрішніх робіт. А для зовнішніх та обробки стін будинків краще брати суміші із цементом.

Також важливо звертати особливу увагу на такі показники: товщину шару, який наноситься, витрата суміші та її можливість прилипати до скляної або дерев'яної поверхні.

Неодмінно дотримуйтесь режиму температури (+5 градусів і вище) і не забувайте: холодних приміщень не повинно бути.

Зміш насипайте у воду, а не навпаки. Після цього – перемішайте все до утворення кашки, залиште на кілька хвилин, потім знову перемішайте, щоб розчинилися всі добавки.

Точно виконуйте всі рекомендації щодо кількості води, адже у разі перевищення це підвищує усадку. При недостатньо точної пропорції суміші та води трапляються розпад верхнього шару розчину. Вода відповідає кімнатній температурі, не можна гарячу або крижану.

Де купити суху будівельну суміш за низькими цінами

Ви можете придбати суху будівельну суміш у компанії «Мегатрейд СМ». При їх доборі звертайте особливу увагу на характеристики (життєстійкість, товщина шару, час висихання, водостійкість, витрата). Наші професіонали Вам докладно розкажуть, що таке сухі будівельні суміші, дадуть слушну пораду, як вибрати сухі будівельні суміші. До Вашої уваги – будівельні суміші таких виробників: Anserglob, Baumit, Ceresit, Profline, Siltek, Момент…

Вдалого ремонту!

Відгуки
Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Написати відгук
Ім'я
E-mail
Відгук
Рейтинг