Як розводити клей для шпалер?

Клей Kiilto Master Flis купити КиївВирішивши поклеїти шпалери, спочатку слід придбати їх, також всі необхідні для поклейки інструменти, матеріали. Після у людини без досвіду, який вирішив виконати цю процедуру, виникає важливе питання – як розводити клей для шпалер. У цьому складного нічого немає, тим більше, в будівельних магазинах сьогодні пропонується безліч клеїв, що виконують відмінно свою функцію. Підібраний клей розвести дуже просто, для цього потрібно дотримуватися вказаних інструкцій. Це раніше для поклейки шпалер потрібно з підручних матеріалів варити клей, постійно помішуючи його. Однак у цей момент люди не були впевнені повністю в тому, що клейовий склад зварений добре, прослужить довгий час.

Що стосується сучасного клею, то він наноситься безпосередньо на виріб, крім цього, їм грунтують поверхні стіни, що готуються для поклейки покриття. За рахунок наповнення пористої поверхні складом вироби краще лягають на стінову поверхню. Якщо грамотно робити цю процедуру, тоді ремонт буде якісним, довговічним, не потрібно буде переживати з приводу того, що шпалери відклеяться. Перевагою ґрунтування стін клейовим складом вважається хороше склеювання стиків.

Для акуратного виконання роботи слід спочатку ретельно вивчити, як правильно розводити клей для шпалер. Тут ми розповімо, як отримати добрий клей, адже неякісне приготування нерідко здатне зіпсувати вигляд.

Як отримати клей?

З метою приготування клею потрібні предмети, що знаходяться на об'єкті, але за їх відсутності відсутні деталі завжди є можливість придбати в магазині.

Які інструменти для отримання клею необхідні?

 • ємність;
 • клей – реалізується у вільному доступі;
 • пристрій для перемішування клею;
 • вода – береться нормальна рідина кімнатної температури.

Як розмішувати клей?

Як розмішувати клей для шпалерПісля підготовки інструментів слід прочитати інструкцію. Цей етап дуже важливий, тому не варто забувати про нього. Адже, наприклад, якщо клей для шпалер буде занадто рідкий, то можуть виникнути проблеми з поклейкою, краще відразу робити все уважно. Може так вийти, що виправити помилку буде неможливо, доведеться купувати іншу пачку, тоді як зіпсований склад виливати. Погодьтеся, нікому не хочеться витрачати гроші.

Інструкції:

 • у заздалегідь підготовлену ємність слід налити воду оптимальної температури. Кількість води визначається за нормами. Щоб точно виміряти воду, потрібно взяти мірну склянку, так точно буде зроблено все правильно. Обов'язково спочатку наливається вода, а потім – засипається клей;
 • Перед додаванням клею в рідину, варто розмішати воду, повинна з'явитися вирва, після цього тонким струмком всипається порошок. Не зробивши цього вчасно, з'являться грудки, яких досить складно позбутися;
 • при висипанні сухого клею другою рукою потрібно інтенсивно розмішувати воду. Розмішування відбувається доти, доки у воді не виявляється потрібна кількість порошку;
 • як тільки перераховані вище процеси виконані, розчин рекомендується розмішувати ще хвилин десять. Після цього на 20 хвилин залишити готовий розчин постояти. За цей період клей набухає, набуваючи корисних якостей. Якщо планується клеїти важкі шпалери, отриманий склад можна залишити приблизно на годину.

Після повної готовності клею слід переходити до поклейки шпалер у вибраному приміщенні.

Основні рекомендації

Перш ніж почати готувати клей, потрібно уважно вивчити рекомендації від фахівців, які дозволяють акуратно, якісно виконати заплановану роботу.

Рекомендації:

 1. Багато хто не знає, якою густоти має бути клей для шпалер. Для щільних шпалер рекомендується робити густий клей, тоді виріб не відклеюватиметься, надійно закріпившись.
 2. Сухий клей небажано додавати до приготовленого розчину, нову порцію варто виконати в окремій ємності. Далі розчини змішуються, таким чином вдасться уникнути появи грудочок.
 3. Сухий клей радять ділити на частини: на першому етапі розлучається частина, на другому – інша. Це допоможе підібрати правильні пропорції, досягаючи необхідної консистенції.
 4. Інструкцію на упаковці слід вивчити дуже уважно. Причому кожен вид шпалер має норми. Для якихось покриттів потрібен густий клей, для інших – ndash; рідкий.
 5. Для грунтовки стін знадобиться більш густий клейовий склад.

Пам'ятайте, якість поклеєних шпалер багато в чому залежатиме від того, наскільки правильно спочатку приготувати клейовий склад.

Знаючи, як розвести клей, можна все зробити красиво, грамотно, після довгий час насолоджуватися ремонтом, отримуючи при цьому тільки позитивні емоції.

Відгуки
Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Написати відгук
Ім'я
E-mail
Відгук
Рейтинг