Як правильно вибрати клей для паркетної дошки?

При виконанні завершальних ремонтних робіт, а саме при укладанні паркету методом приклеювання, необхідно правильно вибрати  паркетний клей.

Незалежно від того, як здійснюватиметься укладання паркету, власними силами або за допомогою майстра, важливо правильно вибрати якісний клейовий склад для паркетних дощок.

Якість паркетного клею та його складові є вирішальними факторами при виборі матеріалу. Неправильно вибраний або неякісний клей для паркету може стати причиною неприємностей у майбутньому вже після виконання всіх монтажних робіт. І, на жаль, виправити щось у цій ситуації буде неможливо. Щоб уникнути таких неприємних наслідків, важливо з особливою уважністю вибирати всі матеріали для укладання паркетної дошки.

Паркетний клей − основні характеристики складу:

клей для паркету 13 кг

  1. Екологічність. Фахівці не рекомендують надавати перевагу клеям, у складі яких присутні розчинники. Така продукція має шкідливі речовини і не є екологічною. Таким чином, натуральна дерев'яна підлога вже не буде екологічною, якщо для її укладання використовувався клей із розчинниками. Визначити розчинник у складі можна різким запахом. Запах шкідливих випарів буде чути навіть після укладання натуральних дощок. Така продукція небезпечна як для працівників, які виконують монтаж, так і для мешканців квартири.
  2. Експлуатаційні якості. Паркет є підлоговим покриттям, яке можна відреставрувати та служить протягом десятиліть. Тривалість терміну служби клею має становити щонайменше 50 років. Термін служби уражає сучасних поліуретанових клеїв. Інші неякісні клейові продукти можуть втратити свої якості вже через 10 років, що призведе до необхідності заміни підлогового покриття.
  3. Клей для паркетної дошки повинен бути рухомим та еластичним, що дасть можливість дереву розширюватися та звужуватися від впливу вологості та температурних коливань у кімнаті. Дерево є живим матеріалом, для якого характерні зміни щодо розміру. Також рухливість клею сприяє тому, що у майбутньому між планками не утворюються щілини.
  4. Відсутнє усадження після монтажу паркету це фактор, що визначає комфортну експлуатацію підлоги. Для сучасних клеїв не характерна усадка навіть після багатьох років. Якщо є усадка паркету, це призводить до скрипів і дискомфорту при експлуатації підлогового покриття.
  5. Відсутня вода у складі клею. Клейові склади на водній основі вже не використовуються через те, що вода може сприяти намокання, набухання та деформації дощок. Склади на водній основі не призначені для паркету, можливе використання для монтажу штучного паркету.
  6. Для недорогих двокомпонентних клеїв для паркетних дощок характерний вміст у складі епоксидних смол, крім поліуретанових. Така продукція нижча за вартістю приблизно на 20% порівняно з двокомпонентними поліуретановими клеями. Додавання епоксидних смол у складі сприяє покращенню адгезійних якостей, проте дана продукція менш міцна еластична та довговічна, в порівнянні з чисто поліуретановими клеями.
  7. Якщо на упаковці клейового засобу існують обмеження щодо приклеювання масивного паркету, це свідчить про те, що цей продукт є низькопробним порівняно з іншими клеями. Нижча вартість клею визначається додаванням дешевих компонентів, що, в свою чергу, відображається на нижчих якостях продукту.
  8. Також якщо на упаковці клею є обмеження щодо стійкості до морозу, тоді такий клей не має стійкості до температурних коливань і його слід обмежено використовувати на дачних ділянках або в заміській нерухомості. Також такий клей не є ідеальним продуктом теплих підлог.

На сторінках нашого магазину будівельних матеріалів Мегатрейд-СМ можна купити клей для паркетної дошки, володіє довговічністю та екологічністю. Наприклад, клей для паркету Sika має універсальність, вологостійкість, еластичність і високу якість. Зручність та просте використання клею визначається одним компонентним складом. Клейовий засіб є ідеальним для приклеювання паркету на фанеру або стяжку, а також для фіксації фанери на стяжку. Також клей використовується при встановленні паркету на теплу підлогу. При використанні даного складу можливе виконання якісного укладання паркетної дошки на стяжку, однак, є необхідність у попередньому покритті стяжки ґрунтовкою.

Фахівці нашого інтернет-магазину «Мегатрейд-СМ» допоможуть у виборі оптимального клею для паркету та оформленні швидкої доставки по Україні.

Відгуки
Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Написати відгук
Ім'я
E-mail
Відгук
Рейтинг