Як правильно вибрати клей для штучної трави

Відмінна заміна натурального газону - це штучна трава, що набирає все більшої популярності. Вона чудово виглядає в ландшафтному дизайні та в інтер'єрі, на спортивних та дитячих майданчиках.

У будинку вона кріпиться і тримається легко, а ось поза приміщеннями вимагає чимало зусиль. Одне з таких зусиль - правильно підібрати клей для штучної трави. Як безпомилково і правильно підібрати клей з безлічі того, що пропонують – це складне завдання. Щоб її вирішити, потрібно брати до уваги всі ключові фактори.

З чого почати вибір клею?

Більшість слухають поради майстрів про те, як вибрати клей для штучної трави і як правильно зробити монтаж, також можна переглянути тематичні форуми, де знайдете багато відгуків про різні марки клею. Ну, якщо ви не довіряєте чужому досвіду, то вам допоможуть рекомендації консультантів, які уважно вислухають Вашу проблему і швидко знайдуть рішення, пояснять, що потрібно зробити, опишуть алгоритм дій. І у вас все вийде якісно та красиво.

Критерії вибору клею

Клей для штучної трави

Перед початком вибору клею потрібно визначиться з особливостями обраного покриття, як призначення штучної трави, так і зі штучним матеріалом. Не можуть бути видаткові матеріали однакові для присадибної ділянки та спортивного майданчика. Якщо для першого не потрібні потужні витратні матеріали, то для спортивного майданчика, який повинен витримувати інтенсивні навантаження, потрібен клеючий розчин для професійних покриттів.

Застосування підкладки

Підкладка використовується в тих випадках, коли монтаж трави виконується 

безпосередньо на ґрунт. Така основа збільшить комфорт та амортизацію покриття, чим зменшить травмування спортсменів та до неї добре кріпиться трава. Однією відповіді на питання про те, який клей підходить краще немає. Клей для штучної трави слід розглядати у кожному окремому випадку. Найкращий варіант - вибір однієї марки та основи, і трави, і клеючого засобу.

Порядок монтажу штучного газону

Перед використанням клеючого складу необхідно переконатися, що газон лежить рівно, немає складок та зазорів. Клеїти краще після підрізування. В цьому випадку не буде деформації від впливу негативних факторів довкілля.

Часто на газоні є розмітка від виробника. Для спортивного покриття використовують спеціальні вклейки з більш помітною розміткою. Під час монтажу спортивного газону. у потрібних місцях частина газону вирізається і на це місце монтується сполучна смуга з розміткою. Після монтажу розмітка фіксується додатково за допомогою катка. Після того як клей для штучної трави висохне, покриття засипають піском дрібного діаметру. І вже після цього виконується зачісування газону та засипка каучуковою крихтою. 

Клей для штучної трави від Мегатрейд-СМ

Отже, який клей для штучної трави краще вибрати? Для правильної відповіді слід визначити подальше застосування газону та особливості укладання. Наприклад, у каталозі компанії Мегатрейд-СМ є   2-К ПУ для штучної трави «NaPol». Даний клей можна використовувати для приклеювання будь-яких типів штучних газонів у галузі шва та маркування ігрового поля на спеціальну

стрічку. Для робіт всередині та зовні приміщень. Є також професійний двокомпонентний поліуретановий клей зеленого кольору GOLDBASTIK BP 90, який можна використовувати для підлог з підігрівом. Клей Kiilto Kestopur CS можна використовувати навіть у досить холодних умовах, що є великою перевагою. Як бачите, асортимент різноманітний, і ми з радістю допоможемо вибрати клей. який вам потрібен!

Відгуки
Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Написати відгук
Ім'я
E-mail
Відгук
Рейтинг