Грунтовка для стін: види і призначення

Ремонт, будівництво, робота професіонала або поклик душі - кожен з нас хоч раз у житті стикався з фарбуванням і наклеюванням шпалер. Розглянемо детальніше етап підготовки поверхні під вищевказані роботи.

Що таке грунтовка?

що таке грунтовка

Навіть людина далека від ремонту і будівництва хоч раз в житті чула слово "грунтовка". Це покриття, яке служить підготовчим етапом в роботі з поверхнями. Ми клеїмо шпалери, фарбуємо стіни, робимо стяжки, затираємо, знімаємо грибок і плісняву і робимо безліч інших будівельних операцій. Практично на кожному об'єкті фахівець використовує грунтовку.

Навіщо потрібна грунтовка?

Перш за все для того, щоб матеріали різної структури щільно взаємодіяли один з одним. Наприклад, щоб пофарбувати стіну зі старою штукатуркою або нанести лак на дерев'яну стіну, розкрити металеву панель або підготувати стіну у ванній під плитку. Область застосування грунтовки велика. Практично скрізь вона потрібна. Винятком будуть робота з однорідними матеріалами і робота з цегляною стіною перед шпаклюванням.

Види грунтовок для стін

Грунти для стін можна розділити за кількома параметрами: за складом, рекомендованої поверхні і властивостями.

Перш за все класифікація грунтовок за складом ділить їх на мінеральні та синтетичні. Відповідно, для роботи з пористими, пухкими поверхнями і з гладкими, вологостійкими. Ступінь проникнення матеріалу буде мінімальна, тому адгезійні властивості реалізуються хімічним взаємодією матеріалів.

Ми вже трохи торкнулися матеріалу поверхні покриття. Дерево, метал і приміщення з підвищеною вологістю вимагають особливого складу грунту. Тому не варто намагатися гарантувати всі матеріали розчином з однієї банки. Розрізняють санирующие, антикорозійні, фасадні, для внутрішніх робіт, ізолюючі, спеціальні грунтовки. Назви досить красномовно говорять про призначення.

Що ж з властивостями?

Перед початком роботи з грунтовками, слід визначити: нам потрібно зміцнити руйнується поверхню або створити умови для більш надійного з'єднання вкрай несумісних матеріалів? Це зміцнюють і проникаючі типи грунтів. До першого випадку відносяться грунтовки глибокого проникнення (tiefen), до другого універсальні грунти (patschen) і Бетонконтакт.

Які грунтовки представлені в Мегатрейд-СМ?

Отже, ми розібралися в класифікації грунтовок. Давайте на продукції сайту Мегатрейд-СМ розглянемо склад і властивості деяких грунтів:

Серед представлених позицій є матеріали як для зовнішніх, так і для внутрішніх робіт. Детальні властивості кожної суміші розміщені на сторінці продукту.

І на завершення, практичні поради:

- дотримуйтеся рекомендацій виробника і сумісність матеріалу, не слід сильно старатися і заливати ґрунтовку в кілька шарів, рекомендується покривати поверхню в 1-2 шари;

- кожен шар грунтовки повинен висохнути перш, ніж наносити наступний;

- крайні температури критичні для грунтовки: не допускайте замерзання і нагрівання матеріалу.

І пам'ятайте, матеріал має термін придатності, після закінчення якого він втрачає свої властивості.

Поширена думка, що грунтовка не потрібна, це лише маркетингові хитрощі і що достатньо взяти одну банку на всі випадки життя. Вище ми обговорили, що це твердження не відповідає дійсності. Поставтеся уважно до вибору такого важливого матеріалу як грунт. Вибирайте грунти в інтернет-магазині будматеріалів Мегатрейд-СМ - від цього залежить довговічність вашого ремонту.

Відгуки
Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Написати відгук
Ім'я
E-mail
Відгук
Рейтинг