Переваги приготовлених клейових сумішей для склошпалер

Склотканинні шпалери є декоративним покриттям для стін, за структурою схоже на полотно зі скляного волокна. Такий тип тканини вважається досить надійним і зносостійким матеріалом з усіх існуючих на сьогоднішній день оздоблювальних матеріалів − Тривалість експлуатації склотканинних шпалер становить понад тридцять років. При обклеюванні кімнати необхідно дуже серйозно підійти до покупки клею для склошпалер, оскільки від його характеристик Особливостей залежить міцність кріплення оббивного матеріалу. При неграмотно підібраній клейовій суміші задовольнятися перевагами склотканинних шпалер вийде недовго.

клей Голдбастик для склошпалер

Вибираємо найкращий клей для склотканинних шпалер

За видом використання класифікують клей для «легких» та для великовагових полотен. До першого варіанта відносяться тканини на паперовій основі, до другого − на основі акрилу, вінілу, текстилю, склотканинні шпалери, та полотна, які передбачають фарбування. Необхідно пам'ятати, що клей для шпалер, призначений для покриттів на паперовій основі, здебільшого не підходить для склотканинних шпалер та інших видів великовагових тканин. У цих ситуаціях потрібна клейова суміш, призначена саме для цього полотен.

Для склотканинних шпалер можна застосовувати як порошковий, так і готовий для використання дисперсійний клей. Головними перевагами даного клею є властивість протистояти високому рівню вологи в кімнаті, а також унікальна надійність кріплення. Важливо й те, що приготована клейова суміш зручна в роботі, купуючи її, немає необхідності перемішувати інгредієнти та контролювати дозування, при відкриванні упаковки готовий клей можна одразу використати. У готовій клейовій суміші прораховано в точних пропорціях клеючі компоненти та інші інгредієнти, що дає гарантію високої якості виробу та зносостійкість кріплення.

На сьогоднішній день є безліч готових клейових сумішей для склотканинних полотен, серед яких можна відзначити клей GOLDBASTIK.

Водно-дисперсійний клей для склошпалер GOLDBASTIK BF 04 − ідеальний для обклеювання в сухих приміщеннях будь-яких типів склотканинних покриттів та полотен на основі акрилу та паперу, вінілу, флізеліну, текстилю, шовку, шпалер, передбачених на фарбування. Клей «GOLDBASTIK BF 04» комбінує в собі величезну кількість корисних властивостей, а його якість визнана у конкурсі «Кращий будівельний продукт року-2015», де товари GOLDBASTIK здобули безперечну перемогу.

Відгуки
Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Написати відгук
Ім'я
E-mail
Відгук
Рейтинг