Пластифікатори для бетону та їх використання

Щоб бетонна суміш була пластичною, у процесі її приготування додають пластифікатори.

З їх допомогою підвищується плинність, пластичність та рухливість бетонної суміші, вони має гідроізоляційні та морозостійкі властивості.

На будівельному ринку представлені два види пластифікаторів: порошок та рідина, які розводяться водою.

Скільки потрібно рідини для забезпечення оптимальної консистенції?

Щоб цементне або бетонне покриття було якісним, великою мірою залежить, наскільки правильно вибрано співвідношення цементу та води. Тож скільки ж необхідно води, щоб отримати ідеальну суміш? Якщо нам потрібна оптимальна швидкість затвердіння бетонного покриття, то згідно з рекомендаціями спеціалістів пропорції повинні бути такі: на 100 кг цементу необхідно брати 25 літрів води. Найбільш використаним є склад на 100 кг цементу – 45 літрів води.

Насправді професійні будівельники для приготування складу для стяжки, щоб він вийшов зручним у роботі, беруть воду на око. Якщо води в цементному складі буде багато, це може негативно позначиться на якості покриття та його щільності.

Навіщо потрібні пластифікатори для цементу?

До бетону необхідно додавати пластифікуючі добавки, щоб не порушувалися якісні показники через велику кількість води, щоб склад залишався зручним для використання.

Із застосуванням пластифікатора підвищиться плинність цементної суміші, а це, у свою чергу, зробить стяжку рівномірною та щільною.

Дозування пластифікатора

пластификаторы для бетона фото

У великій мірі пропорції пластифікатора і цементного складового можуть відрізнятися, це залежить від компанії-виробника, які випускають низько-і висококонцентровану продукцію. На контейнері пластифікатора, ви знайдете детальну інструкцію щодо використання цього продукту.

Слід зазначити, перед використанням склад пластифікатора розбавляють водою і готову суміш заливають в цементний розчин в бетономішалці. З таким цементним складом набагато легше працювати і кінцевий результат вас порадує своєю якістю та довговічністю.

Використання пластифікатора при обробці теплої підлоги

Професійні будівельники при заливці теплої підлоги рекомендують використовувати пластифікатори, за допомогою яких у вас вийде підлога з гарною теплопровідністю. Розчин, приготований з використанням пластифікатора, буде текучим та щільним.

Головна відмінність пластифікатора від еластифікатора

Еластифікатор впливає на якість вже затверділого складу та за допомогою його зберігається колишній вигляд протягом усього періоду його експлуатації. До еластифікаторів відносяться добавки з латексу та емульсії.

Морозостійкі добавки до бетону

У будівельних магазинах продаються морозостійкі добавки до бетону, які нададуть бетону необхідних властивостей і, як результат, ми можемо працювати з цементними сумішами і в зимовий період.

Плюси застосування пластифікатора

За допомогою пластифікаторів для бетону можна прискорити та полегшити такі процеси як: кладка, стяжка, обробка зовнішніх та внутрішніх поверхонь та інших процесів. Поверхня з бетонного складу з використанням пластифікаторів стає безпечною, рівною та гладкою. Можна з упевненістю сказати, що за допомогою цієї добавки знижується собівартість будівництва та підвищується характеристика готової споруди.

Купити пластифікатор для бетону

Купити пластифікатор для бетону можна в інтернет-магазині «Мегатрейд-СМ». Якщо у вас виникли труднощі з вибором, наші консультанти допоможуть вам підібрати ідеальний варіант.

Відгуки
Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Написати відгук
Ім'я
E-mail
Відгук
Рейтинг